Skip Navigation LinksSTORMWARE > Školení > Sleva na druhé a další školení

Sleva na druhé a každé další školení

Objednejte si více celodenních kurzů najednou a na druhé a každé další školení získáte automaticky slevu ve výši 300 Kč. Je úplně jedno, zda půjde o stejné či různé účastníky, jeden či více různých kurzů, v kolika termínech a na kolika pobočkách STORMWARE ... Všechna školení však musí být najednou objednána a najednou uhrazena. Čím více kurzů objednáte, tím věší slevu získáte a tím méně vás nakonec každý kurz bude stát.

Objednáním více kurzů ušetříte

Sleva je určena pro všechny zákazníky STORMWARE. Nemusíte ji nijak nárokovat, ani nepotřebujete žádnou poukázku nebo slevový kód.

Jak objednat školení se slevou?

Online objednávkový systém sám rozpozná, kolik celodenních kurzů objednávka obsahuje, a automaticky do ní promítne odpovídající "počet slev". Nemusíte tedy myslet na žádnou poukázku, vyplňovat slevové kódy apod.

Jednoduše si z naší nabídky kurzů vyberte potřebná školení (pomoci vám může vstupní test, který vám usnadní výběr vhodné kategorie kurzů na základě vašich dosavadních znalostí), a v přehledu termínů si zvolíte datum/data a pobočku/pobočky, na kterých chcete školení absolvovat. Na druhé stránce online objednávky (při rekapitulaci) rovnou uvidíte, jak velkou slevu získáte. Každý druhý a další celodenní kurz budete mít levnější o 300 Kč.

Pravidla pro využití slevy

1. Sleva se vztahuje na druhý a další celodenní kurz v rámci jedné společné objednávky. Všechny společně objednané kurzy musí být také najednou uhrazeny.

2. Sleva se vztahuje pouze na standardizovaná školení vypsaná společností STORMWARE s.r.o. na www.stormware.cz/objednavka/skoleni. Slevu lze uplatnit pouze při objednání školení elektronickou cestou.

3. V případě, že bude objednané školení společností STORMWARE s.r.o. zrušeno, lze požadované školení absolvovat v některém z dalších termínů vypsaných na www.stormware.cz/objednavka/skoleni.

4. Tuto slevu na školení nelze kombinovat se slevou na školení při nákupu nového programu POHODA nebo PAMICA.

5. Sleva se automaticky uplatní při zpracování objednávky.


Kategorie školení

Vyberte si vhodnou kategorii kurzu podle svých znalostí nebo zkušeností

Vstupní test

Test vám usnadní zvolit si kategorii kurzu, která pro vás bude nejvýhodnější


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 455471 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: