Odemkněte potenciál systému POHODA

Ekonomický a účetní program POHODA 2024

POHODA se postará o vaše účetnictví i daňovou evidenci. Ovládání je snadné a intuitivní, proto se ani začátečník při práci v účetním programu neztratí. Navíc máte dostatečnou volnost v nastavení dalších funkcí a parametrů, takže spolu s vaším podnikáním poroste i vaše POHODA.

Účetní program POHODA na notebooku
Výhody účetního programu POHODA
POHODA obsahuje velké množství funkcí a agend, které usnadní každodenní administrativu vašeho podnikání, ať už vedete účetnictví, či daňovou evidenci.
  • zastane mravenčí práci – POHODA za vás spoustu věcí udělá automaticky. Jako třeba některé rutinní operace, které běžně zaberou zbytečně času navíc.

  • vše z pohodlí domova – většinu oficiálních formulářů máte přímo v Pohodě. Komunikaci s úřady i veškeré účetní povinnosti tak hravě vyřídíte z domu od počítače.

  • podnikání pod kontrolou – nemusíte být účetní, abyste potřebovali účetní program. I podnikatelé mají rádi přehled o svých příjmech a výdajích nebo zboží na skladě.
PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY VLASTNOSTI A JEJICH VÝHODY
POHODA pro podnikatele i firmy
Každý má na účetní program odlišné nároky. Proto tolik variant, doplňků a rozšířeníúprav na míru. POHODA je zkrátka pro každého.
POHODA pro účetní firmy
Účetní software POHODA je roky ověřený program, který si oblíbily také tisíce profesionálů, kteří se živí zpracováním účetnictví na zakázku. Varianta Komplet umožňuje jak zpracování účetnictví, daňové evidence, tak i jednoduchého účetnictví a je tak pro účetní firmy ideální. Díky intuitivnímu ovládání a spoustě automatických funkcí navíc šetří velice potřebný čas.

Využít můžete speciální akci pro účetní firmy, daňové poradce a auditory – ti si mohou účetní program pořídit s 50% slevou.
POHODA pro prodejce
Ať už provozujete prodejnu, restaurační zařízení nebo poskytujete služby, na Pohodu se můžete vždy spolehnout i v této oblasti. Výhody, které při své obchodní činnosti určitě oceníte:
Jak si vybrat Pohodu?
Zásadním kritériem pro výběr správné varianty účetního programu POHODA je, zda vedete účetnictví, či daňovou evidenci, nebo dokonce obojí. Kromě varianty Mini totiž POHODA umožňuje zpracovávat účetnictví i na zakázku pro neomezený počet IČ. Důležité je ale i to, jestli potřebujete skladovou a mzdovou evidenci, evidenci majetku a další specifické agendy. S výběrem té správné varianty účetního programu POHODA vám tak nejlépe pomůže:
  • tabulka srování variant – jednoduše si zaklikáte všechny funkce, které váš účetní program musí umět, a hned uvidíte, kterou variantu Pohody si koupit.

  • průvodce rychlým výběrem – stačí zodopovědět jen dvě otázky a průvodce vám hned nabídne tři varianty účetního programu, které jsou pro vás nejvhodnější.

  • online konzultace – vybrat i vizuálně ukázat účetní program POHODA vám může náš konzultant prostřednictvím online schůzky
Přechod na program POHODA
Přejít z jiného účetního programu na Pohodu je zpravidla otázka jednoho odpoledne. Samozřejmě nejlepším obdobím je přelom roku, kdy začínáte nové účetní období. Stará data se pak zálohují a převedou do nového programu. I nadále tak máte k dispozici údaje z adresáře, data ze skladu nebo i nesplacené faktury.

VÍCE O PŘECHODU NA ÚČETNÍ PROGRAM POHODA
Zákaznická podpora v ceně
K novému programu POHODA automaticky získáváte na rok zdarma pomoc naší zákaznické podpory. V začátcích, kdy s programem teprve začínáte, ale i později, kdy potřebujete prakticky vysvětlit konkrétní funčnost programu, vám pomohou:
Vždy aktuální legislativa
U účetního programu je víc než důležité, aby byl neustále aktualizován. Každý rok totiž přibývá nová nebo se nějakým způsobem mění legislativa, která je zásadní pro správné zpracování účetnictví či daňové evidence. Software proto i několikrát do měsíce aktualizujeme, abyste jej měli včas připravený na veškeré legislativní změny. Stejně jako zákaznická podpora jsou i aktualizace software sloučástí souboru služeb SERVIS, které jsou v prvním roce nákupu poskytovány k programu zdarma.

„Účetní program vás bude provázet po celou dobu podnikání. Umíme vybrat ten pravý. Už 30 let.“

Společně vybereme

tu nejlepší variantu účetního programu – volejte zdarma
800 178 278

DALŠÍ KONTAKTY
Pomůžeme s instalací,

třeba přímo u vás

VÍCE O INSTALACI
Poradíme při práci

s programem a postaráme se o pravidelné aktualizace – i v dalších letech

VÍCE O ZÁKAZNICKÉ PODPOŘE

POHODA má 3 řady,
u každé z nich je na výběr z více variant

vše pro účetnictví a daňovou evidenci větší výkon a bezpečnost systému při souběžné práci více uživatelů souběžná práce více uživatelů a větší výkon možnost úpravy výchozích agend i vytvoření vlastní agendy možnost úpravy agend a vytvoření vlastních
PohodaPOHODA
účetní program
Pohoda SQLPOHODA SQL
ekonomický systém
Pohoda E1POHODA E1
informační systém
...je vhodný pro podnikatele a menší firmy, jelikož tentýž soubor dat sdílíte s ostatními uživateli.
...pracuje na technologii klient-server, kde se o vše stará databázový MS SQL server. Přenos dat po síti je i při souběžné práci více uživatelů rychlejší a bezpečnější.
...navíc obsahuje rozšiřující funkce z kategorie ERP systémů. A tak si třeba vytvoříte libovolné pole nebo rovnou agendu.
SROVNÁNÍ VARIANT

Zvolíte své požadavky a ukáže se vám nejvhodnější varianta účetního programu i s cenou.

CENÍK V PDF

Proč účetní program od nás?

150 zaměstnanců

pečuje o váš účetní program

Už 30 let

se staráme, aby účetnictví byla pohoda

Už jste si k nám přišli pro více než

180 000 licencí