Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Cestovní příkazy a kniha jízd

Pracovní cesty zaměstnanců z pohledu účetní v Pohodě

Snad každá firma občas vysílá své pracovníky na služební cestu, ať už do jiného města v ČR nebo i zahraničí. Na účtárnách se pak běžně skloňují slova jako „cesťák“, „stravné“ či „náhrady“. Abyste se v těchto a dalších pojmech rychle zorientovali a naučili se o pracovních cestách zaměstnanců správně účtovat v systému POHODA, nachystali jsme pro všechny účetní tento specializovaný online kurz. Během 3 hodin postupně projdeme klíčové agendy a funkce související s vytvářením a zaúčtováním tuzemských i zahraničních cestovních příkazů a vedením přehledné knihy jízd.


Máte o školení zájem?
nebo zavolejte na
567 112 611

Na co určitě přijde řeč?

Úvodní seznámení s účtováním o cestovních příkazech v podvojném účetnictví a daňové evidenci

Základní nastavení, předkontace a účtová osnova

Nastavení příslušných sekcí v globálním a uživatelském nastavení programu

Přenos karty zaměstnance z agendy Personalistika do agendy Řidiči

Praktické ukázky práce v agendách Řidiči, Skupiny řidičů, Vozidla a Kniha jízd

Příklad vystavení tuzemského a zahraničního cestovního příkazu (pomocí průvodce i bez průvodce) včetně jejich zaúčtování a vazeb na účetnictví, resp. daňovou evidenci

A chybět nebude ani popis agendy Legislativa a představení kontrolních a tiskových sestav

Komu se školení může hodit?

Školení je určeno pro všechny účetní, kteří v programu POHODA vedou knihu jízd a zpracovávají cestovní příkazy. Předpokladem úspěšného absolvování kurzu je především dobrá orientace v programu POHODA a znalost účetní problematiky.

Kategorie: D ?Program POHODA znám a ovládám poměrně dobře.

Další školení z této kategorie >


Tento kurz je vhodný pro pokročilé uživatele Pohody. Nezbytným předpokladem pro jeho úspěšné absolvování je znalost základních principů práce v programu, které si rychle osvojíte na školení Základní dovednosti v programu POHODA. Před návštěvou tohoto kurzu doporučujeme taktéž absolvovat školení Účetnictví – Základní nastavení.

Školení k programu POHODA:
Cestovní příkazy a kniha jízd
680 Kč bez DPH
V ceně obdržíte:
  • připojovací odkaz k online vysílání
  • podrobný manuál a další materiály v elektronické podobě
Jak kurz probíhá:
  • školení se uskuteční ve vybraném termínu online přes aplikaci Microsoft Teams ?Aplikaci nemusíte do počítače instalovat, stačí kliknout na odkaz, který vám zašleme na e-mail vyplněný při objednávce.
  • naše setkání bude trvat asi 2–3 hodiny (dle počtu účastníků)

Kdo vás školením může provést?

Jana Čechová
Konzultant na pobočce v Hradci Králové

Janu můžete potkat na pobočce v Hradci Králové, kde jakožto konzultantka poskytuje jednotlivcům i společnostem používajícím produkty STORMWARE cennou podporu a pomoc prostřednictvím individuálních i firemních konzultací přizpůsobených na míru klientovým požadavkům. Současně zastává i pozici lektorky se zaměřením na účetní a mzdové kurzy pro začínající i pokročilé uživatele ekonomického systému POHODA.
 


Marta Lukácsová
Senior konzultant na pobočce v Praze

Marta ve své vlastní praxi již řadu let vede účetnictví a zpracovává mzdy několika živnostníkům i větším firmám, plátcům i neplátcům DPH, se zaměstnanci i bez nich. Ve světě účetnictví, daní i personálních záležitostí je proto jako ryba ve vodě. Navíc lektoruje takřka veškerá školení ve STORMWARE, takže skvěle rozumí informačním potřebám svých posluchačů a s nadšením jim předává vlastní zkušenosti i zkušenosti svých klientů.