Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Daňová přiznání ve spolupráci s Pohodou

Vytěžte maximum z propojení daňového a účetního software

Už žádné studování obsáhlých pokynů a ruční vyplňování desítek řádků daňových tiskopisů. V programu TAX stačí zodpovědět několik otázek, na základě kterých se vám zpřístupní jen relevantní pole. Během školení vám na simulaci daňové kanceláře názorně předvedeme nejpoužívanější funkce programu TAX a ukážeme si, jak díky jeho elektronické komunikaci s Pohodou i s institucemi veřejné správy můžete pustit z hlavy naprostou většinu starostí s daněmi, ať už jste podnikající fyzická osoba (OSVČ), právnická osoba, zaměstnavatel či plátce silniční daně.

Smyslem školení není výklad daňové teorie či poskytování daňového poradenství. Pokud vás ale v jeho průběhu napadne jakákoliv otázka k funkčnosti programu TAX a jeho spolupráci s Pohodou, rádi vám všechny dotazy zodpovíme.
 

Máte o školení zájem?
nebo zavolejte na
567 112 611

Na co určitě přijde řeč?

Propojení programů POHODA a TAX

Příprava k elektronickému odesílání dokumentů (datová schránka)

Vystavení a odeslání Přiznání k silniční dani, možnost odeslání závazků do programu POHODA

Kontrola nastavení poplatníka – fyzická osoba

Vystavení a odeslání Přiznání k dani z příjmů fyzických osob (DPFO) + přehledy sociálního a zdravotního pojištění

DPFO spolupracujících osob

Kontrola nastavení poplatníka – právnická osoba

Vystavení a odeslání Přiznání k dani z příjmů právnických osob (DPPO)

Bonus: Business Intelligence report podkladů konsolidované účetní uzávěrky

Komu se školení může hodit?

Školení je určeno pro všechny účetní, daňové poradce a další uživatele jakékoliv varianty systému POHODA, kteří si chtějí zautomatizovat a zjednodušit vystavování daňových přiznání. Předpokladem úspěšného absolvování kurzu je orientace v programu POHODA a teoretická znalost daňové problematiky.

Kategorie: C ?S počítačem i Windows pracuji bez problémů a mám za sebou i zkušenosti s programem POHODA.

Další školení z této kategorie >


Tento kurz je vhodný pro začátečníky v programu TAX a mírně pokročilé uživatele Pohody. Abyste z něho měli co největší užitek, doporučujeme předem absolvovat školení účetnictví, resp. daňové evidence v programu POHODA.

Školení k programu TAX:
Daňová přiznání ve spolupráci s Pohodou
880 Kč bez DPH
V ceně obdržíte:
  • připojovací odkaz k online vysílání
  • podrobný manuál a další materiály v elektronické podobě
Jak kurz probíhá:
  • školení se uskuteční ve vybraném termínu online přes aplikaci Microsoft Teams ?Aplikaci nemusíte do počítače instalovat, stačí kliknout na odkaz, který vám zašleme na e-mail vyplněný při objednávce.
  • naše setkání bude trvat asi 2–3 hodiny (dle počtu účastníků)

Kdo vás školením může provést?

Zuzana Kubičíková
Konzultant na pobočce v Brně

Zuzana pracuje jako konzultantka na brněnské pobočce. Specializuje se na školení programu POHODA i PAMICA, konkrétně se zaměřením na základní dovednosti, účetnictví, daňovou evidenci a mzdy. Nejen že lektoruje standardizovaná veřejná školení a soukromá firemní školení, ale poskytuje také individuální konzultace pro jednotlivce. Své prezentace a konzultace ráda obohacuje o příklady ze své praxe jak v oblasti účetnictví a daňové evidence, tak i zpracování mezd.
 


Marta Lukácsová
Senior konzultant na pobočce v Praze

Marta ve své vlastní praxi již řadu let vede účetnictví a zpracovává mzdy několika živnostníkům i větším firmám, plátcům i neplátcům DPH, se zaměstnanci i bez nich. Ve světě účetnictví, daní i personálních záležitostí je proto jako ryba ve vodě. Navíc lektoruje takřka veškerá školení ve STORMWARE, takže skvěle rozumí informačním potřebám svých posluchačů a s nadšením jim předává vlastní zkušenosti i zkušenosti svých klientů.