Přechod ze starého účetního programu na nový, pohodový je snadný a pomůžeme vám s ním.

První mzdy po přechodu z Pohody

Vystavte první mzdy v Pamice po přechodu z Pohody s profesionálním koučem

Řešili jste dosud veškeré personální a mzdové záležitosti v programu POHODA a nyní přecházíte na komplexnější systém PAMICA? Urychlete své úvodní zaškolení a nechte si poradit od zkušeného kouče, jak nastavit komunikaci mezi oběma programy, jak co nejefektivněji používat jednotlivé agendy a funkce a jak vystavit první mzdy v systému PAMICA. V průběhu online školení se navíc můžete vašeho kouče na cokoliv doptat a získat tak cennou zpětnou vazbu, která vám pomůže ve vašem dalším profesním rozvoji a budoucí práci s Pamicou.
 

Máte o školení zájem?
nebo zavolejte na
567 112 611

Na co určitě přijde řeč?

Přípravné a kontrolní operace v programu POHODA

Založení účetní jednotky v Pamice převodem z programu POHODA

Nastavení zaúčtování mezd přenosem z programu PAMICA do Pohody

Další důležitá nastavení – zdravotní pojišťovny, definice složek mezd a nepřítomnosti ...

Představení funkcí v agendě Personalistika

Ukázky založení různých druhů pracovních poměrů a režimů organizace

Vystavení měsíční mzdy krok za krokem

Individuální rozvrh pracovní doby, zaúčtování střediska, činnosti a zakázky

Zaúčtování mezd a jejich odeslání do Pohody

Komu se školení může hodit?

Školení je určeno pro všechny účetní, kteří budou v programu PAMICA zpracovávat první mzdy a spravovat ostatní personální záležitosti po přechodu z Pohody a kteří si nastavují komunikaci mezi oběma programy.

Kategorie: B ?S počítačem i Windows pracuji bez problémů, program PAMICA zatím neznám.

Další školení z této kategorie >


Tento kurz je vhodný pro mírně pokročilé uživatele programu PAMICA. Nezbytným předpokladem pro jeho úspěšné absolvování je znalost základních principů práce v programu, které si rychle osvojíte na školení Základní dovednosti v programu PAMICA, a také mít přehled o personalistice a mzdách v Pohodě, s čímž vám pomůžeme na školení PersonalistikaMzdy.

Školení k programu PAMICA:
První mzdy po přechodu z Pohody
680 Kč bez DPH
V ceně obdržíte:
  • připojovací odkaz k online vysílání
  • podrobný manuál a další materiály v elektronické podobě
Jak kurz probíhá:
  • školení se uskuteční ve vybraném termínu online přes aplikaci Microsoft Teams ?Aplikaci nemusíte do počítače instalovat, stačí kliknout na odkaz, který vám zašleme na e-mail vyplněný při objednávce.
  • naše setkání bude trvat asi 2–3 hodiny (dle počtu účastníků)

Kdo vás školením může provést?Zuzana Kubičíková
Konzultant na pobočce v Brně

Zuzana pracuje jako konzultantka na brněnské pobočce. Specializuje se na školení programu POHODA i PAMICA, konkrétně se zaměřením na základní dovednosti, účetnictví, daňovou evidenci a mzdy. Nejen že lektoruje standardizovaná veřejná školení a soukromá firemní školení, ale poskytuje také individuální konzultace pro jednotlivce. Své prezentace a konzultace ráda obohacuje o příklady ze své praxe jak v oblasti účetnictví a daňové evidence, tak i zpracování mezd.
 
Marta Lukácsová
Senior konzultant na pobočce v Praze

Marta ve své vlastní praxi již řadu let vede účetnictví a zpracovává mzdy několika živnostníkům i větším firmám, plátcům i neplátcům DPH, se zaměstnanci i bez nich. Ve světě účetnictví, daní i personálních záležitostí je proto jako ryba ve vodě. Navíc lektoruje takřka veškerá školení ve STORMWARE, takže skvěle rozumí informačním potřebám svých posluchačů a s nadšením jim předává vlastní zkušenosti i zkušenosti svých klientů.