Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Sleva na školení k novému programu

Sleva na školení k novému programu

Když si nyní zakoupíte základní licenci systému POHODA nebo PAMICA, získáte od nás malou pozornost v podobě poukázky na slevu 300 Kč z ceny našich prezenčních školení. Poukázku můžete uplatnit na kterýkoli z našich prezenčních kurzů, sleva se však nevztahuje na online školení. Poukázku se slevovým kódem najdete přiloženou k daňovému dokladu.

Jak objednat školení se slevou?


Vyberte si školení
Rezervujte si termín
Vyplňte jméno účastníka
Zadejte slevový kód

Na základě vyplněného kódu bude výsledná cena objednaného školení o 300 Kč snížena. Máte-li k dispozici více poukázek na slevu, můžete je v objednávce uplatnit pro školení více účastníků nebo si se slevou objednat různé kurzy.

Pravidla pro využití slevy


  • Slevu lze uplatnit po dobu 3 měsíců od data vystavení poukázky.
  • Sleva se vztahuje pouze na standardizovaná prezenční školení (nevztahuje se na online školení) vypsaná společností STORMWARE s.r.o. na www.stormware.cz/eshop/skoleni. Slevu lze uplatnit pouze při objednání školení elektronickou cestou.
  • V případě, že bude objednané školení společností STORMWARE s.r.o. zrušeno, lze požadované školení absolvovat v některém z dalších termínů vypsaných na www.stormware.cz/eshop/skoleni.
  • Poukázky na slevu nelze sčítat. Pro objednání školení je možné uplatnit více poukázek pro adekvátní počet účastníků jednoho školení nebo zvolit několik různých typů školení. Každý účastník školení může uplatnit pouze jednu poukázku na jeden typ školení.
  • Sleva se automaticky uplatní při zpracování objednávky, nelze ji využít opakovaně např. z důvodu nedostavení se na zvolený termín školení.