Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

E-learningový kurz POHODA

Potřebujete získat základní dovednosti v programu POHODA? Pak je pro vás tento e-learningový kurz ideální, v jeho průběhu se totiž seznámíte se základními pojmy používanými v programu a naučíte se ovládat jeho obecné funkce, které budete při své každodenní práci potřebovat. A nejen to, dozvíte se i plno zajímavých vychytávek, které vám práci ještě více usnadní.
Proč právě e-learningový kurz?


Libovolné místo

Video na YouTube si pustíte kdekoliv – v práci, v pohodlí svého domova nebo při dobré kávě v kavárně.

Vlastní tempo

Sledované video si můžete libovolně pozastavovat, přetáčet zpět, zrychlovat či zpomalovat. Jste to vy, kdo drží pomyslnou dirigentskou hůlku.

Zcela zdarma

Účast na našich e-learningových kurzech není nijak zpoplatněná. Stačí si udělat chvilku, mít přístup na internet a pustit si video z odkazu.

Zkušení lektoři

E-learningové kurzy vedou naši dlouholetí zaměstnanci s bohatými zkušenostmi, prozákaznickým přístupem a úsměvem na tváři.

E-learningový kurz POHODA

Vytvoření zkušební firmy

1. Vytvoření zkušební firmy
Než se s novým programem naučíte, je lepší si vše potřebné vyzkoušet nejprve nanečisto. V účetním programu POHODA proto můžete začít se zkušební účetní jednotkou. Jak ji vytvořit, si ukážeme v prvním dílu našeho e-learningu.

Délka kurzu: 5:57 minut            
Vzhled a popis otevřené agendy

2. Vzhled a popis otevřené agendy
Zkušební jednotku máme vytvořenou, a tak se už rovnou můžeme pustit do poznávání programu. Jak vypadají jeho agendy? Jaké zdroje informací program POHODA poskytuje? O tom všem je druhý díl e-learningového kurzu.

Délka kurzu: 3:04 minut            
Založení bezpoložkové a položkové faktury, vytvoření šablony

3. Založení bezpoložkové a položkové faktury, vytvoření šablony
Fakturování patří mezi nejčastější záznamy, které v programu POHODA budete vytvářet. Podíváme se tak, jak založit položkovou i bezpoložkovou fakturu a taky jak si práci usnadnit pomocí vytvořených šablon.

Délka kurzu: 8:34 minut            
První seznámení s formulářem agendy

4. První seznámení s formulářem agendy
Formulář je část agendy programu POHODA, která slouží k úpravě jednotlivých záznamů. Celý si ho popíšeme a ukážeme si, jak s ním co nejefektivněji pracovat.

Délka kurzu: 5:37 minut            
První seznámení s tabulkou agendy a popis záložek

5. První seznámení s tabulkou agendy a popis záložek
Po formuláři přichází na řadu tabulka agendy. Je to taková kartotéka většiny agend programu POHODA a budete se s ní setkávat opravdu na denní bázi. Společně se tak podíváme, jak s tabulkou a jejími záložkami pracovat.

Délka kurzu: 8:43 minut            
Práce se záznamy: Třídění a vyhledávání pomocí dynamických záložek

6. Práce se záznamy: Třídění a vyhledávání pomocí dynamických záložek
Počet záznamů v agendách vám časem rychle poroste a je tak důležité se v nich dobře zorientovat a umět rychle vyhledávat záznamy. Proto máme v programu POHODA dynamické záložky, se kterými je to hračka.

Délka kurzu: 6:57 minut            
Práce se záznamy: Mazání, storno, uzamykání a nabídka Záznam

7. Práce se záznamy: Mazání, storno, uzamykání a nabídka Záznam
V tomto dílu e-learningového kurzu se naučíte, jak záznamy odstranit, stornovat či uzamknout proti úpravám. Také se podíváme na hojně využívanou nabídku Záznam.

Délka kurzu: 6:25 minut            
Rady a tipy: Doporučené nastavení, než začnete účtovat s programem POHODA

8. Rady a tipy: Doporučené nastavení, než začnete účtovat s programem POHODA
Před tím, než začnete s programem POHODA naplno pracovat, je dobré provést ještě některá nastavení. A právě na ně se zaměříme v předposledním dílu tohoto e-learningu.

Délka kurzu: 12:48 minut            
Představení tiskových sestav

9. Představení tiskových sestav
Veškeré záznamy, které zapisujete v průběhu své práce v účetním programu POHODA, si můžete vytisknout. Tiskových sestav obsahuje POHODA opravdu velké množství, a tak si v posledním dílu našeho e-learningu ukážeme, jaké tiskové sestavy POHODA obsahuje nebo třeba jaké možnosti tisku nabízí.

Délka kurzu: 4:28 minut            

Kdo vás kurzem provede?Iva Bambulová
Senior konzultantka informačního systému a lektorka

Iva pracuje ve společnosti STORMWARE jako konzultantka informačního systému již více než 8 let; kromě toho se aktivně věnuje také profesi lektorky. Během roků strávených poskytováním rad uživatelům našich produktů nasbírala vskutku bohaté zkušenosti, které s radostí předává posluchačům na offline školeních i online kurzech. Iva je sluníčkem našeho pohodového týmu, do práce chodí vždy pozitivně naladěná a stejně tak jedná i se svými „žáky“. Volné chvíle nejraději tráví nakupováním a procházkami se svým pejskem.
 
„Práce někdy umí potrápit, ale s úsměvem jde všechno lépe.“