Přechod ze starého účetního programu na nový, pohodový je snadný a pomůžeme vám s ním.

Skladové pohyby

Specialistou na skladové pohyby v Pohodě za 2 hodiny

Řízení skladových zásob vyžaduje jistý organizační talent, mnozí skladoví operátoři a účetní by nám určitě dali za pravdu. Často se stává, že nové objednávky i dodávky materiálu přicházejí v rychlém sledu, takže je zapotřebí je co nejjednodušeji zpracovat a přeměnit ve faktury, příjemky či výdejky. Věděli jste, že POHODA v těchto případech zastane spoustu mravenčí práce? Zúčastněte se našeho školení a staňte se specialistou na koloběh zásob ve skladových a dokladových agendách Pohody.
 

Máte o školení zájem?
nebo zavolejte na
567 112 611

Na co určitě přijde řeč?

Úvodní seznámení se skladovou evidencí v Pohodě

Ruční vs. automatický přepočet vážených nákupních cen

Způsoby rozpočítání vedlejších nákladů

Nastavení skladů a další užitečné volby v globálním nastavení

Praktické ukázky práce v agendě Zásoby

Koloběh skladových položek a dokladů – agendy příjmů, výdejů a pohybů

Specifické skladové operace – odložený výdej, vyskladňování do minusu

A chybět nebude ani představení kontrolních a tiskových sestav

Komu se školení může hodit?

Školení je určeno pro všechny skladové operátory a účetní, kteří v programu POHODA vedou skladovou evidenci a obstarávají veškeré s tím související operace. Předpokladem úspěšného absolvování kurzu je orientace v programu POHODA a znalost účetní/skladové problematiky.

Kategorie: D ?Program POHODA znám a ovládám poměrně dobře.

Další školení z této kategorie >


Tento kurz je vhodný pro pokročilé uživatele Pohody. Nezbytným předpokladem pro jeho úspěšné absolvování je znalost základních principů práce v programu, které si rychle osvojíte na školení Základní dovednosti v programu POHODA. Abyste přitom z kurzu měli co největší užitek, doporučujeme předem absolvovat prezenční školení z bloku Sklady v programu POHODA.

Školení k programu POHODA:
Skladové pohyby
680 Kč bez DPH
V ceně obdržíte:
  • připojovací odkaz k online vysílání
  • podrobný manuál a další materiály v elektronické podobě
Jak kurz probíhá:
  • školení se uskuteční ve vybraném termínu online přes aplikaci Microsoft Teams ?Aplikaci nemusíte do počítače instalovat, stačí kliknout na odkaz, který vám zašleme na e-mail vyplněný při objednávce.
  • naše setkání bude trvat asi 2–3 hodiny (dle počtu účastníků)

Kdo vás školením může provést?Marta Lukácsová
Senior konzultant na pobočce v Praze

Marta ve své vlastní praxi již řadu let vede účetnictví a zpracovává mzdy několika živnostníkům i větším firmám, plátcům i neplátcům DPH, se zaměstnanci i bez nich. Ve světě účetnictví, daní i personálních záležitostí je proto jako ryba ve vodě. Navíc lektoruje takřka veškerá školení ve STORMWARE, takže skvěle rozumí informačním potřebám svých posluchačů a s nadšením jim předává vlastní zkušenosti i zkušenosti svých klientů.
 
Pavel Navrátil
Senior konzultant na pobočce v Brně

Pavel začal v Pohodě pracovat na pozici technika informačního systému, odkud se během let vyprofiloval na lektora našich školení. Pro své skvělé pedagogické dovednosti a individuální přístup je mezi zákazníky oblíbeným a vyhledávaným konzultantem. Díky empatickému naslouchání dokáže porozumět specifickým požadavkům klienta v oblasti účetnictví a fakturace a nabídnout mu tak řešení ušité na míru jeho potřebám.