Odemkněte potenciál systému POHODA

Cenotvorba

Jak na efektivní cenotvorbu v Pohodě

Cenotvorba je jedno z nejzajímavějších témat, které podnikatelé ve své praxi řeší. Na vaše přání jsme tak připravili kurz, kde se o této problematice v programu POHODA dozvíte vše důležité. Společně projdeme tvorbu prodejních cen a slev v programu POHODA. Pod vedením zkušeného lektora si vyzkoušíte osvědčené postupy – od nastavení přes práci v příslušných agendách až po potřebné tiskové sestavy.
 

Máte o školení zájem?
nebo zavolejte na
567 112 611

Na co určitě přijde řeč?

Úvodní seznámení s oceňováním zásob a tvorbou prodejních cen

Užitečné volby v globálním nastavení

Nastavení prodejních cen a slev vč. vedlejších cen v cizí měně

Principy práce s cenovými skupinami (automatický přepočet cen, záložka Slevy)

Fixace a přecenění prodejních cen, hromadné úpravy v agendě Zásoby

Příklad nastavení ceny/slevy konkrétnímu odběrateli

Příklad nastavení základní prodejní ceny v cizí měně

A chybět nebude ani představení kontrolních a tiskových sestav

Komu se školení může hodit?

Školení je určeno pro všechny obchodníky a účetní, kteří v programu POHODA vedou skladovou evidenci a nastavují prodejní ceny a slevy jednotlivým zásobám. Předpokladem úspěšného absolvování kurzu je orientace v programu POHODA a znalost účetní/skladové problematiky.

Kategorie: D ?Program POHODA znám a ovládám poměrně dobře.

Další školení z této kategorie >


Tento kurz je vhodný pro pokročilé uživatele Pohody. Nezbytným předpokladem pro jeho úspěšné absolvování je znalost základních principů práce v programu, které si rychle osvojíte na školení Základní dovednosti v programu POHODA. Abyste přitom z kurzu měli co největší užitek, doporučujeme předem absolvovat prezenční školení z bloku Sklady v programu POHODA.

Školení k programu POHODA:
Cenotvorba
880 Kč bez DPH
V ceně obdržíte:
  • připojovací odkaz k online vysílání
  • podrobný manuál a další materiály v elektronické podobě
Jak kurz probíhá:
  • školení se uskuteční ve vybraném termínu online přes aplikaci Microsoft Teams ?Aplikaci nemusíte do počítače instalovat, stačí kliknout na odkaz, který vám zašleme na e-mail vyplněný při objednávce.
  • naše setkání bude trvat asi 2–3 hodiny (dle počtu účastníků)

Kdo vás školením může provést?

Marta Lukácsová
Senior konzultant na pobočce v Praze

Marta ve své vlastní praxi již řadu let vede účetnictví a zpracovává mzdy několika živnostníkům i větším firmám, plátcům i neplátcům DPH, se zaměstnanci i bez nich. Ve světě účetnictví, daní i personálních záležitostí je proto jako ryba ve vodě. Navíc lektoruje takřka veškerá školení ve STORMWARE, takže skvěle rozumí informačním potřebám svých posluchačů a s nadšením jim předává vlastní zkušenosti i zkušenosti svých klientů.
 


Pavel Navrátil
Senior konzultant na pobočce v Brně

Pavel začal v Pohodě pracovat na pozici technika informačního systému, odkud se během let vyprofiloval na lektora našich školení. Pro své skvělé pedagogické dovednosti a individuální přístup je mezi zákazníky oblíbeným a vyhledávaným konzultantem. Díky empatickému naslouchání dokáže porozumět specifickým požadavkům klienta v oblasti účetnictví a fakturace a nabídnout mu tak řešení ušité na míru jeho potřebám.