E-learningový kurz mPOHODA

Aplikace mPOHODA spoustě podnikatelů usnadňuje fakturaci v terénu. Její používání není žádná věda, o čemž se sami můžete přesvědčit v našem e-learningovém kurzu. V osmi videích si krok po kroku projdete celý proces registrace, založení firmy nebo třeba nastavení číselných řad. A vystavíte si také svoji první fakturu – sami uvidíte, že to je otázka pár kliknutí.Proč právě e-learningový kurz?


Libovolné místo

Video na YouTube si pustíte kdekoliv – v práci, v pohodlí svého domova nebo při dobré kávě v kavárně.

Vlastní tempo

Sledované video si můžete libovolně pozastavovat, přetáčet zpět, zrychlovat či zpomalovat. Jste to vy, kdo drží pomyslnou dirigentskou hůlku.

Zcela zdarma

Účast na našich e-learningových kurzech není nijak zpoplatněná. Stačí si udělat chvilku, mít přístup na internet a pustit si video z odkazu.

Zkušení lektoři

E-learningové kurzy vedou naši dlouholetí zaměstnanci s bohatými zkušenostmi, prozákaznickým přístupem a úsměvem na tváři.

E-learningový kurz mPOHODA

Registrace, přihlášení a založení firmy v aplikaci

1. Registrace, přihlášení a založení firmy v aplikaci
Začneme hezky popořádku, první díl našeho e-learningového kurzu se tak bude věnovat registraci do aplikace mPOHODA, prvnímu přihlášení a samozřejmě také založení samotné firmy. Sami uvidíte, že to není nic těžkého.

Délka videa: 2:17 minut           

Nastavení číselných řad

2. Nastavení číselných řad
V začátcích práce s aplikací mPOHODA se setkáte také s nastavením číselných řad. V druhé části našeho kurzu se tak o nich dozvíte vše potřebné, vysvětlíme si například, jaký je rozdíl mezi online a offline číselnými řadami.

Délka videa: 1:41 minut           
Správa předplatného aplikace mPOHODA

3. Správa předplatného aplikace mPOHODA
Pokud máte mPohodu předplacenou nebo vlastníte program POHODA, můžete využívat verzi aplikace bez limitů. Ukážeme si, kde najdete všechny potřebné informace o tomto předplatném, jak jej ověřit a také spravovat.

Délka videa: 0:53 vteřin           
Přidání nového uživatele do aplikace mPOHODA

4. Přidání nového uživatele do aplikace mPOHODA
Do aplikace mPOHODA můžete taky přidělit přístup dalším uživatelům. S Vojtou si tedy projdete postup, jak uživatele do aplikace pozvat a jak mu posléze přidělit potřebné předplatné, aby mohl začít v aplikaci pracovat.

Délka videa: 1:24 minut           
Založení firmy z programu POHODA

5. Založení firmy z programu POHODA
Pokud vlastníte program POHODA, firmu si v aplikaci mPOHODA můžete založit právě synchronizací s účetním programem. V pátém dílu našeho kurzu si tak krok za krokem projdeme celý tento proces.

Délka videa: 3:10 minut           
Synchronizace dat z programu POHODA

6. Synchronizace dat z programu POHODA
Synchronizací dat si do aplikace mPOHODA můžete přenést některé záznamy z programu POHODA. Ukážeme si na záznamech z agend Adresář a Zásoby, a naučíte se samozřejmě synchronizovat záznamy jak jednotlivě, tak hromadně.

Délka videa: 4:02 minut            
Založení dokladu ve webové aplikaci mPOHODA

7. Založení dokladu ve webové aplikaci mPOHODA
Firmu máme založenou, vše potřebné nastavené, a tak nám už nic nebrání začít vystavovat doklady. A abyste věděli, jak na to, v tomto dílu e-learningového kurzu si to ukážeme. Ve webové aplikaci si společně s Vojtou vytvoříte svoji první vydanou fakturu.

Délka videa: 2:38 minut           
Založení dokladu v mobilní aplikaci mPOHODA

8. Založení dokladu v mobilní aplikaci mPOHODA
mPOHODA běží i na mobilních zařízeních jako aplikace pro Android a iOS. Ukážeme si proto, jak vystavit doklad také na mobilu. A kromě toho se taky dozvíte, proč je důležité data pravidelně synchronizovat s webovou verzí aplikace.

Délka kurzu: 2:42 minut           

Kdo vás kurzem provede?Vojtěch Bouchner
Lektor

Vojta je v soukromém životě nadšeným „ajťákem“, nicméně svůj pracovní i volný čas věnuje také lektorství a digitální tvorbě. Informatika ho provází každým dnem už od jeho studia na VŠ. Do týmu STORMWARE nastoupil jako technik informačního systému, kde se specializoval na XML komunikaci a tvorbu převodních XSLT šablon (můstků) pro převod dat z MS Excel a jiného software do programu POHODA. Vojta ale rozhodně netráví veškerý svůj volný čas před obrazovkou monitoru. S chutí vystupuje jako moderátor plesů a společenských akcí nebo jako herec v ochotnickém divadle. O jeho bravurních komunikačních dovednostech na našich kurzech tudíž nemůže být nejmenších pochyb.
 
„Nejlépe děláme to, na čem nám záleží a co nás skutečně baví.“