Odemkněte potenciál systému POHODA

E-learningový kurz mPOHODA

Aplikace mPOHODA spoustě podnikatelů usnadňuje fakturaci v terénu. Její používání není žádná věda, o čemž se sami můžete přesvědčit v našem e-learningovém kurzu. V osmi videích si krok po kroku projdete celý proces registrace, založení firmy nebo třeba nastavení číselných řad. A vystavíte si také svoji první fakturu – sami uvidíte, že to je otázka pár kliknutí.Proč právě e-learningový kurz?


Libovolné místo

Video na YouTube si pustíte kdekoliv – v práci, v pohodlí svého domova nebo při dobré kávě v kavárně.

Vlastní tempo

Sledované video si můžete libovolně pozastavovat, přetáčet zpět, zrychlovat či zpomalovat. Jste to vy, kdo drží pomyslnou dirigentskou hůlku.

Zcela zdarma

Účast na našich e-learningových kurzech není nijak zpoplatněná. Stačí si udělat chvilku, mít přístup na internet a pustit si video z odkazu.

Zkušení lektoři

E-learningové kurzy vedou naši dlouholetí zaměstnanci s bohatými zkušenostmi, prozákaznickým přístupem a úsměvem na tváři.

E-learningový kurz mPOHODA

Registrace, přihlášení a založení firmy v aplikaci

1. Registrace, přihlášení a založení firmy v aplikaci
Začneme hezky popořádku, první díl našeho e-learningového kurzu se tak bude věnovat registraci do aplikace mPOHODA, prvnímu přihlášení a samozřejmě také založení samotné firmy. Sami uvidíte, že to není nic těžkého.

Délka videa: 2:17 minut           

Nastavení číselných řad

2. Nastavení číselných řad
V začátcích práce s aplikací mPOHODA se setkáte také s nastavením číselných řad. V druhé části našeho kurzu se tak o nich dozvíte vše potřebné, vysvětlíme si například, jaký je rozdíl mezi online a offline číselnými řadami.

Délka videa: 1:41 minut           
Správa předplatného aplikace mPOHODA

3. Správa předplatného aplikace mPOHODA
Pokud máte mPohodu předplacenou, můžete využívat verzi aplikace bez limitů. Ukážeme si, kde najdete všechny potřebné informace o tomto předplatném, jak jej ověřit a také spravovat.

Délka videa: 0:53 vteřin           
Přidání nového uživatele do aplikace mPOHODA

4. Přidání nového uživatele do aplikace mPOHODA
Do aplikace mPOHODA můžete taky přidělit přístup dalším uživatelům. S Vojtou si tedy projdete postup, jak uživatele do aplikace pozvat a jak mu posléze přidělit potřebné předplatné, aby mohl začít v aplikaci pracovat.

Délka videa: 1:24 minut           
Založení firmy z programu POHODA

5. Založení firmy z programu POHODA
Pokud vlastníte program POHODA, firmu si v aplikaci mPOHODA můžete založit právě synchronizací s účetním programem. V pátém dílu našeho kurzu si tak krok za krokem projdeme celý tento proces.

Délka videa: 3:10 minut           
Synchronizace dat z programu POHODA

6. Synchronizace dat z programu POHODA
Synchronizací dat si do aplikace mPOHODA můžete přenést některé záznamy z programu POHODA. Ukážeme si na záznamech z agend Adresář a Zásoby, a naučíte se samozřejmě synchronizovat záznamy jak jednotlivě, tak hromadně.

Délka videa: 4:02 minut            
Založení dokladu ve webové aplikaci mPOHODA

7. Založení dokladu ve webové aplikaci mPOHODA
Firmu máme založenou, vše potřebné nastavené, a tak nám už nic nebrání začít vystavovat doklady. A abyste věděli, jak na to, v tomto dílu e-learningového kurzu si to ukážeme. Ve webové aplikaci si společně s Vojtou vytvoříte svoji první vydanou fakturu.

Délka videa: 2:38 minut           
Založení dokladu v mobilní aplikaci mPOHODA

8. Založení dokladu v mobilní aplikaci mPOHODA
mPOHODA běží i na mobilních zařízeních jako aplikace pro Android a iOS. Ukážeme si proto, jak vystavit doklad také na mobilu. A kromě toho se taky dozvíte, proč je důležité data pravidelně synchronizovat s webovou verzí aplikace.

Délka kurzu: 2:42 minut           

Kdo vás kurzem provede?Vojtěch Bouchner
Lektor

Vojta je v soukromém životě nadšeným „ajťákem“, nicméně svůj pracovní i volný čas věnuje také lektorství a digitální tvorbě. Informatika ho provází každým dnem už od jeho studia na VŠ. Do týmu STORMWARE nastoupil jako technik informačního systému, kde se specializoval na XML komunikaci a tvorbu převodních XSLT šablon (můstků) pro převod dat z MS Excel a jiného software do programu POHODA. Vojta ale rozhodně netráví veškerý svůj volný čas před obrazovkou monitoru. S chutí vystupuje jako moderátor plesů a společenských akcí nebo jako herec v ochotnickém divadle. O jeho bravurních komunikačních dovednostech na našich kurzech tudíž nemůže být nejmenších pochyb.
 
„Nejlépe děláme to, na čem nám záleží a co nás skutečně baví.“