Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Akce platí do 31. 3. 2020 při koupi obou produktů
Skip Navigation LinksSTORMWARE > PAMICA

Personalistika a mzdy PAMICA 2020

PAMICA se slevou

PAMICA je profesionální nástroj pro evidenci kompletních personálních údajů o zaměstnancích, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Využitelný je pro uživatele ekonomického systému POHODA, jiného ekonomického systému, nebo i samostatně, např. ke zpracování mezd na zakázku pro neomezený počet firem (kromě nejmenší varianty PAMICA Mini). Ocení jej všechny organizace postupující podle zákoníku práce, nejen živnostníci, ale i podnikatelé a společnosti, které při zpracování mezd využívají složitějších mzdových postupů pro nerovnoměrné rozvrhy pracovní doby, souběhy pracovních poměrů u zaměstnance, členění mzdových nákladů atd. Obsahuje editor tiskových sestav REPORT Designer pro úpravu tiskových sestav a vytváření vlastních tiskových výstupů.

Personalistika a mzdy PAMICA Personalistika a mzdy PAMICA SQL

Základní ovládání a koncepce programu vychází z oblíbeného ekonomicko-informačního systému POHODA. I systém PAMICA vyniká uživatelským komfortem srovnatelným s produkty Microsoft Office a uživatelům ulehčuje každodenní práci související s vedením personálních a mzdových agend díky propracovanému uživatelskému rozhraní, intuitivnímu a přehlednému ovládání, dokonalé provázanosti jednotlivých agend a rozsáhlému systému kontextové nápovědy. Včasné legislativní aktualizace, které výrazně ušetří čas zejména při zpracování mezd, jsou samozřejmostí.

Vyzkoušet zdarmaE-shop

 

 

 

Tip: Rozšiřte možnosti programu PAMICA díky externímu řešení v projektu POHODA plus.
Možnosti programu PAMICA lze rozšířit díky spolupráci s externí aplikací pro evidenci docházky. Získaná data se automaticky načítají do programu PAMICA a usnadňují přípravu podkladů pro zpracování mzdové agendy. Více informací získáte na stránkách partnerského projektu POHODA plus.

 

Komu je PAMICA určena?

  • živnostníkům i různě velkým firmám a organizacím, které si samy vedou personální a mzdovou agendu,
  • mzdovým účetním (samostatným účetním nebo účetním firmám) zpracovávajícím mzdovou agendu na zakázku pro jiné subjekty.

Sleva na školení k novému programu Systém PAMICA umožňuje rychlé a pohodlné vedení údajů o zaměstnancích a jejich pracovních poměrech a veškerých podkladů potřebných pro výpočet mezd. Upozorňuje na úkony a činnosti spojené s průběhem pracovního poměru a ulehčuje zpracování mzdové agendy množstvím automatických funkcí a výpočtů, např. automatickým výpočtem daně z příjmů i ročního zúčtování záloh na daň z příjmů za všechny pracovní poměry zaměstnance, automatickým výpočtem základní nezabavitelné částky mzdy při provádění srážek, automatickým výpočtem poměrné části dovolené atd.

Přechod na program PAMICA

Navázat mzdovou agendou PAMICA na libovolný jiný doposud používaný systém je možné kdykoli v průběhu roku. Správné provádění výpočtu průměrných výdělků pro pracovněprávní účely (dovolená, náhrada mzdy za dočasnou pracovní neschopnost atd.) jednotlivých zaměstnanců lze zajistit zadáním údajů do agendy Historické mzdy. V tomto případě je nutné údaje z minulosti do programu PAMICA zadat ručně.

Při přechodu ze mzdové evidence v programu POHODA lze data pro historii mezd za předešlé měsíce, ale i za více let zpětně, jednoduše importovat.

TipPři přechodu z jiného systému (např. programu POHODA) doporučujeme začít vést mzdy v programu PAMICA od začátku roku. Pokud tak neučiníte, můžete pro vystavení mezd v průběhu roku využít agendu Historické mzdy (např. pro účely výpočtu průměrného výdělku), ovšem toto řešení s sebou přináší některé nevýhody. Například si v systému PAMICA vytisknete mzdový list pouze za tu část mezd, které jste v něm vystavili (mzdový list za část mezd, které jste nevystavili přímo v programu PAMICA, je nutné vytisknout z dříve používaného mzdového systému, např. programu POHODA). Při přechodu na systém PAMICA v průběhu roku pak také např. není (právě z důvodu chybějících dat) vyplněný tiskopis Vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti.