Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Podpora > Instalace

Instalace produktů STORMWARE Office

Instalace nových programů

 • Lokální instalace:
  Instalace produktů STORWMARE Office na jeden počítač jsou poměrně jednoduchým úkonem, který během několika minut zvládne běžný uživatel sám a bez nutnosti zvláštních odborných znalostí v oboru informačních technologií.
 • Síťová instalace:
  Instalace síťových verzí už vyžadují určitou úroveň znalostí IT problematiky, doporučujeme je proto svěřit kvalifikovaným odborníkům. Pokud nemáte vlastního správce IT, jsme připraveni vám tyto služby poskytnout. Naši specialisté vás navštíví a poskytnou servisní služby typu instalace a nastavení systému, individuálně vás zaškolí nebo provedou servisní zásah podle potřeby. Více informací naleznete v sekci věnované individuálním službám.
 • Instalace produktů POHODA SQL, POHODA E1 a PAMICA SQL:
  Instalace produktů POHODA SQL, POHODA E1 a PAMICA SQL, které pro svůj provoz potřebují SQL server, vyžaduje poměrně rozsáhlou znalost IT problematiky a společnost STORMWARE v jejich případě doporučuje certifikovanou instalaci. I tato instalace spadá do okruhu individuálních služeb. Za splnění určitých podmínek provádí STORMWARE certifikovanou instalaci na server a v daném rozsahu za zvýhodněnou cenu.
 • Instalace doplňku Business Intelligence
  Doplněk Business Intelligence vyžaduje při implementaci přesné dodržení specifických postupů. Z toho důvodu může být instalováno pouze certifikovaným technikem a dodáno pouze spolu s certifikovanou instalací. Její rozsah a časový harmonogram je vedle dalších témat předmětem analytických schůzek předcházejících samotné implementaci. U Business Intelligence Lite provádí STORMWARE za splnění určitých podmínek certifikovanou instalaci v daném rozsahu za zvýhodněnou cenu.

Kdo může provádět certifikovanou instalaci?

Pro účely certifikovaných instalací společnost STORMWARE certifikuje:

 • vlastní zaměstnance - pokud objednáte certifikovanou instalaci, resp. produkt s touto instalací přímo u nás, budeme pro domlouvání detailů instalace automaticky počítat s tím, že ji bude provádět náš certifikovaný technik; 
 • zaměstnance externích firem, které jsou součástí sítě obchodních partnerů - vyhledat obchodního partnera s odpovídající certifikací ve svém regionu můžete v sekci věnované partnerům.

Vlastní systém certifikací zajišťuje vysoký standard takovýchto odborných instalací, které jsou nezbytnou podmínkou správné funkčnosti celého systému.

Aktivace programů

Aktivace slouží k ověření legálnosti instalované licence programu a zjednodušeně řečeno má za účel znemožnit instalaci programu na více počítačích, než je v souladu s licenčním ujednáním. Aktivovat je zapotřebí veškeré typy licencí, a to do 30 dnů od instalace programu. V běžné praxi má firma několik pevných počítačů či notebooků a několik uživatelů využívá terminálové služby. Protože aktivacím podléhají také licence používané v terminálovém prostředí - vedle fyzických počítačů je aktivace vyžadována i u počítačů virtuálních (terminálové připojení) - můžete si zvolit ze dvou aktivačních režimů:

 • Aktivace licencí:
  V tomto režimu se na licenční server společnosti STORMWARE zaznamenává aktivace/deaktivace jednotlivých licencí nebo hromadná aktivace zaslaná administrátorem síťové verze programu. Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob aktivace je aktivace online pomocí povelu přímo v programu.
  Pokud máte uživatele, kteří s programem pracují pouze na pevném počítači nebo naopak pouze v terminálovém režimu (nepotřebujete tedy využívat sdílení jedné licence jedním uživatelem podle licenční smlouvy), je pro vás výhodnější jít cestou tohoto režimu. Zůstat u něj můžete i v případě, že by někteří uživatelé potřebovali kombinovat lokální používání programu se vzdáleným přístupem v terminálovém režimu - takoví uživatelé však musí i do lokální sítě přistupovat terminálově.
 • Monitoring licencí:
  V režimu monitoringu se neaktivují jednotlivé licence v terminálovém provozu, režim je založen na monitorování využití licencí, a to fyzických a terminálových. Monitoring sleduje používání programu, zaznamenává každé jeho spuštění jednotlivými uživateli a sestavuje tzv. reporty, které odesílá na licenční server společnosti STORMWARE.

Další informace:

Aktivace licencí (FAQ)
Postup instalace aktualizací - nových plných verzí (FAQ)


Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501575 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: