Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Kasa pro maloobchodní prodej

Připraveno na EET

Jestli provozujete jednu či více maloobchodních prodejen a sháníte vhodné řešení pro vedení pokladny, podívejte se na řešení POHODA Kasa Offline – pokladní systém pro maloobchod.

Uplatníte ji v případech, ve kterých už nestačí agenda Prodejky systému POHODA nebo kdy není možné z různých důvodů realizovat prodej pomocí vestavěné online prodejny Kasa.

Přínosy pro uživatele

  • rychlé a jednoduché vystavování prodejek
  • prodej zboží v místně oddělených prodejnách
  • přenos dat do účetního software POHODA

POHODA Kasa Offline je vybavena intuitivním grafickým prostředním, které je přímo uzpůsobené jejímu hlavnímu účelu – pokladnímu prodeji. Plnohodnotně zastává funkci prodejního terminálu, který pracuje na bázi offline pokladny. Využijete ji v případě, že prodáváte z počítače, na kterém není nainstalován systém POHODA nebo který není připojen do počítačové sítě s instalací programu (místně nezávislá pracoviště).

Kasa pro maloobchod

Vyzkoušet zdarma E-shop


Kasa offline je kompatibilní se všemi řadami systému POHODA od varianty Jazz. Samotný přenos dat mezi počítačem v prodejně a vaším účetním software probíhá dávkově.

Funkce a vlastnosti

Podporované funkce
Práce s čárovými kódy a zákaznickými kartami prostřednictvím čtečky čárových kódů
Spolupráce s pokladním hardwarem – pokladní displej, dotykový displej, pokladní zásuvka, platební terminál (Česká spořitelna)
Výstup na pokladní (paragonovou) tiskárnu
Pokladní prodej
Odložení rozpracované prodejky – v případě potřeby obsloužení dalšího zákazníka, s možností se k odložené prodejce vrátit kdykoliv později
Tlačítka pro nejčastěji podporované zboží – pro rychlé vkládání položek do dokladu (pouze při prodeji přes dotykový displej)
Náhledy zboží – pro rozlišení podobných položek apod.
Uživatelské funkce
Snadné ovládání – ovládání pomocí klávesnice, dotykového displeje i prostřednictvím čtečky čárových kódů pro rychlý výběr zboží
Rychlé přihlašování – přihlašování uživatelů pomocí PIN a čtečkou čárového kódu
Tréninkový režim – pro vyzkoušení funkcí používaných při prodeji, aniž by se jakákoliv provedená operace projevila ve skladech a účetnictví atd.
Systém povyšování práv – pro dokončení operací, které mají schvalovat pouze vybraní uživatelé s vyššími právy, např. storno nebo úprava prodejky
Úpravy cen zboží, refundace prodeje, storno – vše podle práv nastavených jednotlivým uživatelům

✔ Kasa Offline splní všechny vaše nároky pro pokladní systém

I maloobchodní prodej mnohdy vyžaduje kompletní pokladní systém. Podívejte se proto na podporované a plně kompatibilní hardwarové prvky a vytvořte si pokladní hardware podle svých požadavků.

EET v doplňku POHODA Kasa Offline

Elektronická evidence tržeb (EET)

Jedním z možných řešení elektronické evidence tržeb by se mohla stát právě POHODA Kasa Offline. Další možností je vestavěná online prodejna programu POHODA Kasa a agenda Kasa Mini. Pokud potřebujete čas od času evidovat tržby z terénu, mohla by vás oslovit připravovaná mobilní aplikace POHODA mKasa nebo mobilní fakturace a prodej mPOHODA, ve které jsou funkce pro EET dostupné už v prosinci 2016.

 

Přehled doplňků a přídavných licencí k systému POHODA
Ceník doplňků a přídavných licencí k systému POHODA
Kompletní ceník systému POHODA

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 293720 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout