Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Hosting

Účetnictví v Pohodě i z domova

Za pomoci hostingu můžete svůj účetní program POHODA využívat v podstatě odkudkoliv a vytvořit si tak jakousi „online kancelář“. Jsme připraveni pro vás rychle vyřešit dokonce i rozšíření síťové licence, pokud byste potřebovali další pro své zaměstnance pracující z domu. Se samotným hostingem vám pomohou naši obchodní partneři, někteří z nich jej nyní dokonce nabízí na určité období zcela zdarma nebo za zvýhodněných podmínek. Vybírat můžete hned z několika poskytovatelů, koukněte na web POHODA plus.

Potřebujete rychle vyřešit rozšíření licence pro zaměstnance pracující z domu? Ozvěte se nám
567 112 612

přístup k systému odkudkoliv bez nutnosti instalace

vždy aktuální data na bezpečném datovém úložišti

pohodlná spolupráce mezi účetní firmou a klientem

možnost souběžné práce z více poboček

Hostování systému POHODA v praxi

Infrastrukturu pro provoz síťových verzí ekonomicko-informačního systému POHODA není nutné budovat, ale je možné si ji pronajmout. Program je nainstalován v datovém centru na serverech poskytovatele a uživatel k němu přistupuje pomocí vzdáleného připojení. Nemění se nic na funkčnosti ani vzhledu programu, pouze není spouštěn přímo v počítači uživatele. Veškeré povinnosti spojené se serverem tak přechází na jeho poskytovatele.

Poskytovatele bezpečného přístupu k systému POHODA si můžete vybrat na webu POHODA plus. Někteří nyní dokonce nabízí hosting na určité období zcela zdarma nebo za zvýhodněných podmínek.

Využití hostingu

společnosti s více pobočkami

při práci mimo kancelář (u zákazníka, na služební cestě, na dovolené, při homeoffice)

účetní a účetní firmy s klienty