Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele

Hotovostní prodej

Prodáváte za hotové a sháníte vhodné řešení pro vedení pokladny? Ať už k prodeji používáte počítač, nebo mobil, pro obě zařízení máme řešení. Tím je přímo účetní program POHODA s vestavěnou pokladnou Kasa nebo některá z mobilních aplikací. POHODA i aplikace jsou připravené také na elektronickou evidenci tržeb.

Prodej pomocí počítače

Pro hotovostní prodej má POHODA hned několik řešení. Doklad rychle vystavíte přímo v agendě Pokladna nebo můžete využít agendu Prodejky, díky které máte možnost rovnou vyskladnit prodané zásoby ze skladu.

Účetní program POHODA můžete použít také jako kasu. Spolupracuje totiž s hardwarem, jako je platební terminál, zákaznický displej, pokladní zásuvka apod. Můžete si tak jednoduše sestavit kompletní pokladní systém. Kasa navíc pracuje přímo s daty programu, proto je není potřeba sehrávat.

ZJISTIT VÍCE

Prodej v terénu s mobilními aplikacemi

Pokud prodáváte rovnou u svých zákazníků, daleko od svého počítače i programu POHODA, můžete využít jednu z našich mobilních aplikací. mPOHODA i mKasa vám umožní vystavit prodejní doklady i evidovat tržby.

ZJISTIT VÍCE

...nebo rovnou stáhnout aplikaci zdarma.