Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Mobilní aplikace

Prodáváte přímo u zákazníků, daleko od svého počítače a účetního software POHODA? Mohla by se vám hodit jedna z našich šikovných aplikací – mPOHODAmKasa. S oběma můžete pohodlně vystavovat prodejní doklady. V některých ohledech se ale liší.

mPOHODA pro mobilní fakturaci a prodej

mPOHODA je intuitivní aplikace pro hotovostní prodej, která vám umožní vystavovat vydané i zálohové faktury, pokladní doklady a prodejky rovnou v terénu. Nemusíte vypisovat všechna data ručně, protože údaje o odběratelích i skladových položkách lze přenést z vašeho programu POHODA. Doklady a další záznamy vytvořené v aplikaci si zase pohodlně nahrajete do svého účetního programu.

mPOHODA také zjednoduší komunikaci účetním a jejich klientům, doklady z aplikace mezi sebou sdílí online, což jim ulehčí třeba vystavení kontrolního hlášení. V aplikaci je však možné pracovat i bez připojení k internetu. mPOHODA je dostupná ve webové verzi i mobilní verzi pro Android a iOS, a to hned ve 3 různých variantách. Aplikaci mPOHODA si můžete pořídit v našem e-shopu.

   mPOHODA: napojení na hardware

mKasa pro rychlý prodej

S mobilní aplikací mKasa pro hotovostní prodej vystavíte prodejní doklad během chvilky. Aplikaci si také napojíte na program POHODA a díky tomu přidáte skladové položky z programu rovnou do nového dokladu v aplikaci. Ušetříte si tak přepisování jednotlivých údajů. mKasa je oproti cloudové aplikaci mPOHODA vhodná pro všechny, kdo chtějí mít správu i zálohu dat plně pod kontrolou – data máte uložená přímo ve svém zařízení. mKasa je dostupná pro Android, iOS a Windows 10 či 11.

   mKasa: napojení na hardware

V čem se mPOHODA a mKasa liší?

mPOHODA

Odlišná funkčnost

S mPohodou můžete rovnou u zákazníka vytvořit různé prodejní doklady a získat i rychlý přehled o neuhrazených fakturách a dalších údajích.

Úložiště dat

mPOHODA je cloudová aplikace, takže ukládá data na servery spravované společností STORMWARE. Co to pro vás znamená? Ke svým datům se dostanete odkudkoliv, přistupujete k nim totiž přes internet. Samozřejmě dbáme na jejich přísnou ochranu – využíváme nejmodernějších technologií zabezpečení, podobné mají i banky. Nemusíte se starat ani o zálohu dat, probíhá automaticky

ZJISTIT VÍCE

mKasa

Odlišná funkčnost

mKasa je pro vás ideální ve chvíli, kdy potřebujete rychle vytvořit doklad, případně i evidovat tržby. Stačí zadat cenu, formu úhrady a zvolit tisk. O vše ostatní se postará mKasa automaticky.

Úložiště dat

mKasa ukládá data přímo do zařízení, ve kterém jsou vytvořena. Proto máte 100% dohled nad jejich ukládáním – o zálohu se staráte sami. Data se přenáší do programu POHODA přes Vaši podnikovou síť ve formátu XML, a to sdílením souborů nebo napojením na POHODA mServer nebo synchronizací dat přes webové rozhraní aplikace mPOHODA.

ZJISTIT VÍCE