Skip Navigation LinksSTORMWARE > Školení > Účetnictví I

Účetnictví I

Kurz pro uživatele programu POHODA

Cílem kurzu je seznámit vás se základními účetními operacemi v programu POHODA, například tvorbou účtového rozvrhu a předkontací, zaúčtováním pohledávek, závazků a jejich likvidací v rámci pokladny a banky, problematikou zálohových faktur, zpracováním vzájemných zápočtů, ale i prací s tiskovými sestavami.

Kategorie: C

Kurz je určen: účetním a dalším pracovníkům, kteří vedou účetnictví firmy v programu POHODA a mají alespoň základní znalosti principů účtování. Nezbytným předpokladem pro absolvování tohoto kurzu je orientace v programu POHODA, proto doporučujeme nejdříve absolvovat kurz programu POHODA Školení základních dovedností.

Objednáním více kurzů ušetříte

Kurz je konán ve dvou dopoledních blocích od 9 do 12 hodin – ve vypsaném termínu a následujícím dni.

Cena školení: 2 480 Kč (bez DPH)

Náplň školení

 • Nastavení účetnictví v agendách Globální nastavení a Uživatelské nastavení.
 • Účtová osnova, Předkontace a ostatní číselníky (např. číselné řady, střediska apod.). Nastavení počátečních stavů pokladen a bankovních účtů. Počáteční stavy účtů.
 • Výklad a praktická cvičení v agendách Přijaté/Vydané faktury, Přijaté/Vydané zálohové faktury. Zpracování dobropisů a nabídka Záznam.
 • Příkaz k úhradě v Kč.
 • Práce v agendách Banka a Pokladna zahrnující proplácení pohledávek a závazků. Vytváření vzájemných zápočtů v agendě Interní doklady.
 • Práce s tiskovými sestavami a možnosti kontrol účetnictví (kontrolní tiskové sestavy). Účetní deník.

Podívejte se na náš online kurz Pohodové účetnictví – 1. díl
Klasická školení na našich pobočkách mají bezesporu výhodu v tom, že se vám naši lektoři mohou věnovat individuálně a zodpoví všechny vaše dotazy. Z pohodlí domova či kanceláře si však můžete vyzkoušet i zkrácenou alternativu tohoto školení v podobě předtočeného videa. Více informací o online kurzech a jejich aktuální nabídce najdete na našem webu.Další informace:

Přehled školení
Termíny a objednávka školení

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 455410 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: