Skip Navigation LinksSTORMWARE > Školení > Školení základních dovedností

Školení základních dovedností

Kurz pro uživatele programu POHODA

Ideální školení pro získání základních dovedností. V průběhu tohoto kurzu se seznámíte se základními pojmy používanými v programu POHODA a naučíte se ovládat jeho obecné funkce, které budete při své každodenní práci potřebovat. Po absolvování tohoto kurzu budete moci ihned začít pracovat s programem POHODA. Kurz představuje odrazový můstek pro absolvování navazujících školení.

Kategorie: B

Kurz je určen: všem novým, nebo i budoucím uživatelům programu POHODA (příp. PAMICA), kteří chtějí urychlit své seznámení s novým programem a chtějí rychle začít využívat jeho možnosti.

Školení začíná v 9.00 h. Kurz je připraven jako půldenní a jeho skutečná délka závisí na počtu účastníků (nejčastěji 3,5-4 hodiny).

Cena školení: 1 580 Kč (bez DPH)

Náplň školení

 • Stručný popis jednotlivých částí programu POHODA s vysvětlením, k čemu slouží.
 • Práce s tabulkou. Uspořádání tabulky, zobrazování a skrývání sloupců, změna jejich pořadí a šířky.
 • Třídění záznamů a dokladů, jejich vyhledávání a výběr.
 • Vysvětlení funkčnosti záložek nad tabulkou.
 • Práce s formulářem. Popis ovládacích prvků formuláře a vysvětlení základních činností s formulářem, včetně přidávání nového záznamu, kopírování a mazání záznamu.
 • Procvičení práce s tabulkou a formulářem na praktických příkladech.
 • Základní informace o tiskových sestavách a zálohování.
 • Ukázkové zavedení nové účetní jednotky do programu.

Podívejte se na náš online kurz Osvojte si základní dovednosti
Klasická školení na našich pobočkách mají bezesporu výhodu v tom, že se vám naši lektoři mohou věnovat individuálně a zodpoví všechny vaše dotazy. Z pohodlí domova či kanceláře si však můžete vyzkoušet i zkrácenou alternativu tohoto školení v podobě předtočeného videa. Více informací o online kurzech a jejich aktuální nabídce najdete na našem webu.Další informace:

Přehled školení
Termíny a objednávka školení

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 454182 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: