Skip Navigation LinksSTORMWARE > Školení > Elektronická evidence tržeb

Elektronická evidence tržeb

Kurz pro uživatele programu POHODA

Na tomto školení rozšíříte své znalosti o funkce programu POHODA, které souvisí se zavedením elektronické evidence tržeb (EET). V úvodu se seznámíte s potřebnými kroky ještě před samotným používáním těchto funkcí a hned na to bude následovat ukázka správného nastavení programu, tak abyste z něj mohli tržby evidovat. Další část bude zaměřená na odesílání dokladů na portál Finanční správy a řešení jednotlivých stavů, které při evidenci tržeb mohou nastat.

Kategorie: C

Kurz je určen: všem zájemcům, kterých se evidence tržeb týká a kteří se chtějí seznámit s nastavením a používáním funkcí EET v programu POHODA a aplikacích mPOHODAmKasa.

Školení začíná v 9.00 h. Kurz je připraven jako půldenní a jeho skutečná délka závisí na počtu účastníků (nejčastěji 3–3,5 hodin).

Cena školení: 680 Kč (bez DPH)

Náplň školení

 • První kroky před evidováním tržeb – potřebné vybavení, žádost o autentizační údaje, získání a instalace certifikátu.
 • Vlastní nastavení systému POHODA pro EET – prvotní nastavení, detailní a uživatelské nastavení, seznámení s agendou Elektronická evidence tržeb, způsob úpravy uživatelských tiskových sestav.
 • Odesílání dokladů spadajících do EET, seznámení s jednotlivými stavy odeslání a jejich řešení.
 • Používání EET v aplikacích mPOHODAmKasa.
 • Doporučené hardwarové doplňky, které je možné využívat ve spojení s programem POHODA.

Podívejte se na náš online kurz Ukážeme vám, jak na EET v programu POHODA
Klasická školení na našich pobočkách mají bezesporu výhodu v tom, že se vám naši lektoři mohou věnovat individuálně a zodpoví všechny vaše dotazy. Z pohodlí domova či kanceláře si však můžete vyzkoušet i zkrácenou alternativu tohoto školení v podobě předtočeného videa. Více informací o online kurzech a jejich aktuální nabídce najdete na našem webu.Další informace:

Přehled školení
Termíny a objednávka školení

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 453909 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: