Skip Navigation LinksSTORMWARE > Školení > Daňová evidence II

Daňová evidence II

Kurz pro uživatele programu POHODA

V tomto navazujícím kurzu si účastníci osvojí specifičtější operace daňové evidence v programu POHODA. Řeč bude například o práci s cizími měnami, o zpracování kontrolního i souhrnného hlášení a přiznání k DPH, o přenesení daňové povinnosti nebo také evidenci majetku. V závěru se školení věnuje účtování na přelomu roku, zpracování podkladů pro daň z příjmů a datové uzávěrce. Mimo jiné si účastníci osvojí také provedení vzájemného zápočtu či vystavení příkazu k úhradě v Kč.

Kategorie: C

Kurz je určen: uživatelům, kteří vedou nebo chtějí vést daňovou evidenci v programu POHODA. Předpokladem naplnění záměru kurzu je znalost principů daňové evidence a základní orientace v programu POHODA. 

Školení začíná v 9.00 h. Kurz je připraven jako půldenní a jeho skutečná délka závisí na počtu účastníků (nejčastěji 3,5–4 hodiny).

Cena školení: 1 580 Kč (bez DPH)

Náplň školení

 • Práce s cizími měnami – nastavení cizích měn a kurzového lístku, vytvoření dokladu, příkazu k úhradě i likvidace dokladů v cizích měnách.
 • Provádění vzájemných zápočtů, vystavení příkazu k úhradě v Kč.
 • Zpracování přiznání k dani z přidané hodnoty, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení.
 • Přenesení daňové povinnosti z pohledu dodavatele i odběratele.
 • Evidence drobného, dlouhodobého a leasingového majetku.
 • Účtování na přelomu období a datová uzávěrka, přecenění příjmů a výdajů v cizí měně.

 • Podívejte se na náš online kurz Jak na daňovou evidenci v programu POHODA – 2. díl
  Klasická školení na našich pobočkách mají bezesporu výhodu v tom, že se vám naši lektoři mohou věnovat individuálně a zodpoví všechny vaše dotazy. Z pohodlí domova či kanceláře si však můžete vyzkoušet i zkrácenou alternativu tohoto školení v podobě předtočeného videa. Více informací o online kurzech a jejich aktuální nabídce najdete na našem webu.  Další informace:

  Přehled školení
  Termíny a objednávka školení

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 453909 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: