Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

7.2 Doklady

Na záložce Doklady je k dispozici seznam všech vystavených dokladů (prodejek, výdejek, výběrů a vkladů) setříděných do skupin dle zvoleného kritéria seskupení přehledu. Po kliknutí na příslušný doklad se zobrazí podrobné informace o dokladu.

 • Záložka Hlavička

  Na záložce Hlavička se zobrazuje název dokladu (Prodejka/Výdejka), údaje o datu vystavení dokladu, pořadovém čísle, formě úhrady, odběrateli, připsané poznámce a případném důvodu předchozího odložení prodejky.

 • Záložka Položky

  Na záložce Položky je uveden přehled položek dokladu. V zápatí je uveden jejich celkový součet. Kliknutím na položku se zobrazí detailní údaje o vybrané položce. Stisknutím tlačítka Zavřít dojde k návratu na seznam položek dokladu.

 • Záložka Úhrady (pouze na dokladu typu Prodejka)

  Na záložce Úhrady naleznete kompletní přehled o úhradě dokladu neboli podrobné informace o použitých formách úhrady včetně přijaté a vrácené částky přepočtené na Kč.

 • Záložka Synchronizace

  Na záložce Synchronizace je uveden stav synchronizace. Pokud byl záznam již synchronizován, je zde také datum importu dokladu do programu POHODA. V případě neúspěšné synchronizace je uveden popis chyby v poli Poznámka, ke které během synchronizace došlo.

 • Záložka DPH

  Na záložce DPH je možné vidět celkovou rekapitulaci DPH v Kč včetně rozpisu DPH.


002_prehledy_doklady.png
002_detail_menu.png

V případě, že chcete u konkrétního dokladu provést refundaci, tisk dokladu, uložení dokladu do XML nebo smazání dokladu, klikněte na vybraný doklad a poté zvolte menu mK_Historie_Menu_Ikona.png, kde jsou umístěny příslušné volby pro práci s dokladem.