Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele

7.5 Filtr záznamů

Chcete-li v agendě Přehledy předem filtrovat záznamy dle vybraných požadavků, otevřete stránku k nastavení filtru ikonou Filtr_novaikona.png. Záznamy v agendě je možné filtrovat dle data vytvoření, celkové částky dokladu a stavu synchronizace. Filtr je po zvolení povelu Použít uložen k automatickému filtrování při každém otevření agendy Přehledy.

7.5. Filtr_Prehledy.png

Datum slouží pro nastavení období, za které chcete filtrovat doklady. V případě, že chcete vidět doklady pouze za aktuální rok, můžete zadat pouze datum od 1. 1. 20XY.


Nastavením rozmezí částky ovlivníte filtr záznamů dle rozmezí nastavené hodnoty. Zajímají-li vás vždy doklady pouze do určité částky, zadejte do pole Do požadovanou hodnotu.


Doklady je možné dále filtrovat dle typu dokladu, jako je Prodejka, Výběr, Vklad a Výdejka, nebo dle výsledného stavu synchronizace. Jestliže chcete mít přehled, že všechny doklady byly úspěšně synchronizované do programu POHODA, nastavte Filtr například tak, že v sekci SYNCHRONIZACE zatrhněte volbu Nesynchronizované. Ostatní sekce ponecháte ve výchozím nastavení. Výsledkem bude zobrazení dokladů, které se nesynchronizovaly do programu POHODA, resp. aplikace mPOHODA za celé období. Následně na detailu takového dokladu zkontrolujte důvod a proveďte potřebná opatření.


Pomocí tlačítka Výchozí nastavíte Filtr zpět do původního stavu – zobrazí se tak všechny doklady, které se v agendě Přehledy nachází.

Aktivní filtr v agendě Filtr poznáte díky oranžové tečce na ikoně ikona_aktivni_filtr_nova.png, kterou otevřete stránku pro nastavení filtru.