Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Síťové verze systému POHODA

Každý podnikatel či firma si nejprve pořídí základní licenci ekonomického systému POHODA pro 1 počítač. Časem ale přijde na to, že do programu musí mít přístup i další kolegové či zaměstnanci. Síťová verze je tak ideálním řešením – dokoupíte si licenci pro tolik počítačů, kolik potřebujete, a jejich uživatelům přesně nadefinujete, k jakým datům mohou mít přes privátní síť přístup. Přece jen ne vždy smí každý vidět veškeré ekonomické údaje firmy. Právě v otázce soukromí a bezpečí vám systém POHODA poskytne maximální oporu, všechna data jsou uložena přímo ve vašem počítači.

3 největší plus síťové verze

  • sdílení dat s uživateli v privátní síti
  • souběžná práce více uživatelů
  • větší efektivita práce firemního týmu

Vhodné rozšíření si jednoduše vyberte podle počtu počítačů v síti

2 až 3 PC
verze NET3

4 až 5 PC
verze NET5

6 a více PC
licence CAL

Využijte služeb profesionálů

Nasazení síťové verze programu POHODA je trochu technicky náročnější, podívejte se na doporučené systémové požadavky pro pracovní stanice a síťové servery. Naši vyškolení technici nebo certifikovaní partneři si s tím ale hravě poradí.

DOMLUVIT KONZULTACI

Hosting systému POHODA

Infrastrukturu pro provoz síťových verzí ekonomicko-informačního systému POHODA není nutné budovat, ale je možné si ji pronajmout. Pomocí hostování je program nainstalován v datovém centru na serverech poskytovatele a uživatel přistupuje k programu prostřednictvím vzdáleného připojení. Přečtěte si více informací o práci se systémem POHODA online.