Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Poradíme vám, jak vybrat účetní program za rozumnou cenu. Seminář je zdarma

Síťové verze systému POHODA

Každý podnikatel či firma si nejprve pořídí základní licenci ekonomického systému POHODA pro 1 počítač. Časem ale přijde na to, že do programu musí mít přístup i další kolegové či zaměstnanci. Síťová verze je tak ideálním řešením – dokoupíte si licenci pro tolik počítačů, kolik potřebujete, a jejich uživatelům přesně nadefinujete, k jakým datům mohou mít přes privátní síť přístup. Přece jen ne vždy smí každý vidět veškeré ekonomické údaje firmy. Právě v otázce soukromí a bezpečí vám systém POHODA poskytne maximální oporu, všechna data jsou uložena přímo ve vašem počítači.

3 největší plus síťové verze

  • sdílení dat s uživateli v privátní síti
  • souběžná práce více uživatelů
  • větší efektivita práce firemního týmu

Vhodné rozšíření si jednoduše vyberte podle počtu počítačů v síti

2 až 3 PC
verze NET3

4 až 5 PC
verze NET5

6 a více PC
licence CAL

Využijte služeb profesionálů

Nasazení síťové verze programu POHODA je trochu technicky náročnější, podívejte se na doporučené systémové požadavky pro pracovní stanice a síťové servery. Naši vyškolení technici nebo certifikovaní partneři si s tím ale hravě poradí.

DOMLUVIT KONZULTACI

Hosting systému POHODA

Infrastrukturu pro provoz síťových verzí ekonomicko-informačního systému POHODA není nutné budovat, ale je možné si ji pronajmout. Pomocí hostování je program nainstalován v datovém centru na serverech poskytovatele a uživatel přistupuje k programu prostřednictvím vzdáleného připojení. Přečtěte si více informací o práci se systémem POHODA online.