Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Hosting POHODA

Hosting POHODA

  • Chcete pracovat s ekonomickým a informačním systémem odkudkoli?
  • Vyžadujete spolehlivou a pohodlnou výměnu ekonomických dat mezi vaší účetní firmou a klientem?
  • Je pro vás prioritou souběžná práce v systému na více pobočkách?
  • Potřebujete bezpečné datové úložiště?

Řešením všech otázek je síťová verze programu, která ale vyžaduje budování vlastní infrastruktury. Nebo lze zvolit řešení druhé – hosting.

Hostování systému POHODA v praxi znamená, že program je nainstalován v datovém centru na serverech poskytovatele a uživatel přistupuje k programu pomocí vzdáleného připojení. Na monitoru uživatele se program zobrazuje úplně shodně, jako kdyby byl nainstalovaný přímo v počítači. Nemění se nic na jeho funkčnosti ani vzhledu, pouze není spouštěn přímo v počítači uživatele, ale na vzdáleném serveru.

Videokurz POHODA pro začátečníky

Taková varianta provozu informačního systému přináší nové možnosti společnostem s více pobočkami, účetním firmám a jejich klientům, i samostatným účetním, kterým umožňuje práci z domova nebo přímo od klienta. Díky této technologii mají uživatelé možnost pracovat s hostovaným programem z kanceláře i různých poboček, od zákazníka, z domova, na služebních cestách i dovolené, zkrátka odkudkoli. Důležité je, že uživatel má online k dispozici vždy aktuální data bez nutnosti jejich sehrávání, přenášení na USB flashdiscích nebo nahrávání do notebooku. V počítači, z kterého se uživatel k systému připojuje, nemusí být nainstalovaný žádný ekonomický program, ani umístěna cenná účetní data, což významně zvyšuje celkovou bezpečnost a spolehlivost systému.

Ve společnosti s více pobočkami mohou všichni kompetentní zaměstnanci pracovat s ekonomickým a informačním systémem POHODA současně a odkudkoli úplně shodně, jako kdyby seděli v jedné kanceláři. Nedochází přitom k žádné zátěži systému, data nemohou být poškozena ani zneužita.

K dosažení maximálně funkčního a bezpečného systému nemusí uživatel budovat vlastní infrastrukturu. O výkonný a spolehlivý server, aktualizace licencí používaných programů, zálohování dat, systémovou správu i uživatelskou podporu se stará poskytovatel hostitelských služeb.

Tip: Potřebujete najít vhodného partnera pro hosting systému POHODA?
Podívejte se na stránky projektu POHODA plus, kde si můžete vybrat poskytovatele bezpečného přístupu k systému POHODA odkudkoliv a kdykoliv.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288918 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout