Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > E-shopy

E-shopy

Ekonomický systém POHODA můžete napojit na svůj e-shop a pohodlně tak nabízet a prodávat zboží ze své skladové evidence, přijímat objednávky a dále s nimi pracovat, rozšiřovat adresář o nové zákazníky apod. 

Pokud provozujete více e-shopů, všechny je můžete napojit na jeden systém POHODA. A to i v případě, že se liší nabídkou zboží. Všechna obchodní data a údaje o zásobách tak můžete mít a spravovat na jednom místě.

Přehled e-shopů

POHODA plus V oblasti internetového obchodování POHODA podporuje přímou komunikaci s řadou e-shopů, jejichž seznam najdete na stránkách POHODA plus.

STORMWARE eForm

Alternativou je vlastní objednávkový systém STORMWARE eForm, který je vhodný pro firmy s úzkým sortimentem nabízeného zboží.

Příprava nabídky pro e-shop

Přímo v programu POHODA můžete nastavit popis zboží, roztřídit ho do kategorií, přiřadit mu vlastnosti jako Novinka, Doprodej, Akce apod. nebo jednotlivým položkám odpovídající obrázky. Můžete také uvést jeho dostupnost, způsob dodání nebo k němu přiložit soubor či odkaz, díky kterému si zákazník prohlédne např. manuál. Veškerá tato nastavení pak přenesete pomocí srozumitelného průvodce na internet do svého e-shopu.

Příjem objednávek

Stejně jednoduše můžete načítat objednávky provedené v e-shopu do své obchodní agendy v programu POHODA, kde je zpracujete obvyklým způsobem. Spolu s provedenými objednávkami se mohou do programu POHODA přenést také změny údajů o vašich zákaznících.

Pozn.: Podmínkou internetového obchodování je zřízení příslušného obchodu na internetu, v případě obchodů třetích stran navíc instalace off-line klienta. Pro bližší informace navštivte stránky poskytovatele obchodu, na který chcete program POHODA napojit. Jejich přehled najdete na POHODA plus.

Kam dál?

STORMWARE eForm
Základní funkce pro skladové hospodářství
Nadstandardní skladové funkce
FAQ – popis, principy a nastavení obecného internetového obchodu v programu POHODA
Spolupráce systémů POHODA a FastCentrik
POHODA plus: E-shopy spolupracující s programem POHODA


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288758 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout