Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Pokouším se provést update programu POHODA. Z Internetu mám stažený aktualizační balíček (soubor s příponou *.upd) a nevím co s ním. Můžete mi pomoci?

odpověď
V Datovém adresáři programu POHODA vytvořte složku Update, pokud tam ještě není. Aktualizační balíček uložte do této složky. Po spuštění ekonomického systému POHODA se objeví úvodní hlášení, které Vás bude informovat o probíhající aktualizaci. Datový adresář můžete najít dvěma způsoby, které jsou popsány zde.

 

Pokud jste vlastníkem síťové verze, je nutné před provedením aktualizace na všech klientech ukončit  práci v programu POHODA. Poté stažený aktualizační soubor nakopírujte do složky Update, která se nachází v Datovém adresáři programu POHODA na serveru. Po spuštění ekonomického systému POHODA na serveru dojde k aktualizaci programu. Na klientských počítačích dojde následně k aktualizaci automaticky po spuštění programu.

Pokud provádíte update výše uvedeným způsobem, je nutné mít program POHODA, případně další aplikace STOMWARE Office vypnuté.

 

 

 

 

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím