Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Při spuštění klienta v síťové verzi programu POHODA dojde k hlášení "Počkejte na dokončení konfigurace produktu STORMWARE POHODA Klient CZ v systému Windows". Následně dojde k hlášení "Není možné získat přístup k umístění v síti \\server\umístění programu POHODA". Server je neustále zapnutý. Jakmile spustíme programu POHODA na serveru, je možné klienta spustit bez tohoto hlášení. Jak mohu spustit klienta programu POHODA, abychom nemuseli spouštět program POHODA na serveru?

odpověď

Stáhněte si následující utilitu MScommControl, kterou nainstalujete na počítačích, kde se hlášení objevuje. Následně by již neměl být se spuštěním aplikace POHODA problém.

Další možností je stažení souboru MSI Clean Up. Jakmile instalace MSI Clean Up proběhne korektně, restartujte počítač a v místní nabídce Windows Start/Všechny programy vyberte program Windows Install Clean Up, který si spusťte a odstraňte všechny soubory, které mají v názvu STORMWARE.

Upozorňujeme, že poté nelze program POHODA odstranit prostřednictvím Přidat nebo Odebrat programy. Aby bylo možné program odinstalovat, je nutné provést přeinstalaci programu POHODA do stejného umístění a následně přes Přidat nebo Odebrat programy odinstalovat.

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím