Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Novinky o mobilních aplikacích

Pravidelná dávka tipů a návodů, jak nejlépe využít aplikace z dílny STORMWARE. Dozvíte se také o vylepšeních, která pro vás v budoucnu chystáme.

Aplikace mKasa usnadňuje platbu kartou přímo u zákazníka

Lukáš Mužátko / 28. 06. 2019
Platby kartou jsou v poslední době stále oblíbenější, a tak se nedílnou součástí rychlého prodeje stává platební terminál. Ani v aplikaci mKasa proto nemohlo chybět usnadnění prodeje odesláním platby na platební terminál, jako první je možné používat platební terminály Ingenico iCT220 a iWL220 provozované bankou ČSOB, brzy p

Omezení přístupu ke skladům

Lukáš Mužátko / 27. 06. 2019
Je jasné, že ne každý může mít přístup ke všem datům. A tak Vám po možnosti nastavit omezení nahlížení do dokladů přinášíme i novou funkci, díky které vyhradíte každému uživateli vlastní sklad. Navzájem si tak nebudou moci vyskladňovat zboží.

Vystavování dokladů v cizí měně

Lukáš Mužátko / 14. 06. 2019
V aplikaci mPOHODA pokračujeme v plnění přání vás uživatelů. Po objednávkách přichází na řadu další funkce, o kterou jste si často psali, a to možnost vystavovat doklady v cizí měně. Nově to umí jak webová, tak i mobilní aplikace mPOHODA.

Číselné řady v aplikaci mPOHODA

Lukáš Mužátko / 26. 04. 2019
Určitě sami dobře víte, že správné nastavení číselných řad může v mnohém ulehčit práci, například při zpětném dohledávání dokladů. Přinášíme Vám krátké shrnutí, jak to má s číselnými řadami aplikace mPOHODA. Můžete si nastavit formát číselných řad podle svých potřeb a navíc si i vybrat, jestli je budete používat v online, nebo…

QR platba a faktura

Lukáš Mužátko / 18. 01. 2019
Čtvereček, který vypadá jako nepovedené bludiště. To je novodobý prostředek, jak do malého prostoru zakódovat mnohem větší množství dat. QR kód má mnohá využití – jeho přečtením se rychle dostanete na webovou prezentaci, uložíte si kontakty z vizitky do telefonu anebo pomocí něj zaplatíte fakturu.

Omezení nahlížet do dokladů

Lukáš Mužátko / 15. 01. 2019
Jak firma roste, je třeba práci rozdělit mezi více lidí. mPOHODA od začátku umožňuje vzájemnou spolupráci více uživatelů. Ne vždy však chceme, aby si všichni uživatelé mohli koukat „pod ruce“.

Aplikace mPOHODA a POHODA mKasa spojily své síly

Lukáš Mužátko / 26. 10. 2018
Mobilní aplikace POHODA mKasa, která vám pomáhá vystavovat a tisknout účtenky včetně odeslání na EET, dosud přímo spolupracovala s programem POHODA. Pro aktualizaci Adresáře, skladových zásob a odeslání prodejek do programu POHODA jste mohli využít datových balíčků nebo se připojit k mServeru. Nyní můžete jako…

Vyzkoušejte objednávky v aplikaci mPOHODA

Lukáš Mužátko / 05. 10. 2018
Ne vždy chcete vy nebo váš zákazník rovnou vystavit fakturu, obvykle nejdříve sepíšete objednávku. Určitě vás potěšíme, že tu nyní můžete vystavit i přímo v aplikaci mPOHODA. Rovněž lze do aplikace mPOHODA přenášet objednávky z programu POHODA, stažené z e-shopu či ručně vystavené. Z objednávky pak můžete přímo v aplikaci…

Zabezpečení aplikace mKasa

Lukáš Mužátko / 21. 09. 2018
Chcete mít práci svých zaměstnanců v pokladním systému pod kontrolou? V aplikaci mKasa můžete omezit přístup k vybraným funkcím, jako je udělování slev, nastavení EET či mazání dokladů. Vynutit můžete také zamykání aplikace. Zakázané funkce dočasně povolíte zadáním hesla administrátora.

Zjednodušili jsme práci se skladovými zásobami

Lukáš Mužátko / 12. 09. 2018
Vyslyšeli jsme vaše přání a zefektivnili jsme práci se skladovými zásobami, a to díky evidenci stavu zásob. Nově také můžete pracovat se soupravami a komplety.

Zálohování pro ještě větší bezpečí dat v aplikaci mKasa

Lukáš Mužátko / 22. 05. 2018
Přecházíte na nové zařízení nebo jste například omylem restartovali telefon do továrního nastavení po upgradu operačního systému? Abyste se v těchto i jiných situacích nemuseli bát o svá data, připravili jsme pro Vás novou funkci pro zálohování a obnovu dat ze zálohy.

Fakturace za běhu

Lukáš Mužátko / 30. 11. 2017
Chtěli jsme otestovat reálnou práci s aplikací mPOHODA v terénu. A tak si Bára, naše „holka z plakátu“, na vlastní kůži vyzkoušela fakturaci za běhu. A to doslova.

Vyletnění mobilních aplikací

Lukáš Mužátko / 27. 09. 2017
Přes léto jsme pro vás připravili několik nových verzí jak aplikace mPOHODA, tak POHODA mKasa. Největšími novinkami jsou pokladní doklady v aplikaci mPOHODA pro operační systém iOS a stav skladových zásob v aplikaci POHODA mKasa.

Vyzkoušejte nové funkce: prodejní ceny a odložené prodejky

Lukáš Mužátko / 01. 06. 2017
Nové verze mobilních aplikací potěší všechny, kdo prodávají v různých cenových hladinách, např. velkoobchodních a maloobchodních, či svým zákazníkům poskytují různé výše slev. mKasa navíc přináší možnost odložit rozpracovanou prodejku na později.

Mobilní aplikace mPOHODA a POHODA mKasa – jaký je mezi nimi rozdíl?

Lukáš Mužátko / 15. 02. 2017
Jistě jste už slyšeli o mobilních aplikacích z dílny STORMWARE, mPOHODA a POHODA mKasa, které jsou v dnešní době „chytrých telefonů“ velmi užitečným doplňkem k vašemu účetnímu software POHODA. Kromě vystavování dokladů v terénu vám obě umožní také evidovat tržby. Kdy je vhodnější kterou využít a v čem se vlastně liší?

POHODA mKasa – nová aplikace pro mobilní prodej a EET

Lukáš Mužátko / 10. 02. 2017
Může se stát, že budete potřebovat evidovat tržby z terénu, například pokud prodáváte na trzích nebo přijímáte platbu přímo u zákazníka. Zároveň víme, že při prodeji budete potřebovat zadat nejnutnější údaje o tržbě co nejrychleji, aby nevznikaly prostoje. Nejjednodušším způsobem je použít chytrý telefon nebo tablet a naši…

Nová aplikace mKasa na EET: sdílejte data s účetním programem POHODA online přes mServer

Lukáš Mužátko / 21. 01. 2017
S první vlnou EET jsme zveřejnili novou mobilní aplikaci POHODA mKasa. Ta je ideální pro toho, kdo v terénu potřebuje vystavovat prodejky a evidovat tržby. Verze 1.1 vám přináší možnost synchronizace dat s účetním programem POHODA pomocí mServeru. Jak synchronizaci nastavit a co vlastně mServer je, si ukážeme v tomto článku.

Vyzkoušejte si EET

Lukáš Mužátko / 10. 11. 2016
Aplikaci mPOHODA připravujeme na Elektronickou evidenci tržeb a odeslání na EET si můžete poprvé vyzkoušet právě dnes.

Nové číselné řady na vaše přání

Lukáš Mužátko / 24. 10. 2016
Je tu novinka, o kterou jste si mnozí žádali! Nyní máte možnost upravit si číselné řady podle svých představ.

Vítejte na blogu o aplikaci mPOHODA!

Lukáš Mužátko / 18. 10. 2016
Aplikace mPOHODA vznikla asi před rokem a půl, aby pomohla podnikatelům a firmám vystavovat doklady přímo v terénu, u zákazníka. Na tomto blogu vás chceme informovat o novinkách, dávat vám tipy na co nejlepší využití aplikace a občas zmíníme i nějakou tu zajímavost ze světa podnikání, účtování a daní.