Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Novinky o mobilních aplikacích

Pravidelná dávka tipů a návodů, jak nejlépe využít aplikace z dílny STORMWARE. Dozvíte se také o vylepšeních, která pro vás v budoucnu chystáme.

Zálohování pro ještě větší bezpečí dat v aplikaci mKasa

Lukáš Mužátko / 22. 05. 2018
Přecházíte na nové zařízení nebo jste například omylem restartovali telefon do továrního nastavení po upgradu operačního systému? Abyste se v těchto i jiných situacích nemuseli bát o svá data, připravili jsme pro Vás novou funkci pro zálohování a obnovu dat ze zálohy.

Fakturace za běhu

Lukáš Mužátko / 30. 11. 2017
Chtěli jsme otestovat reálnou práci s aplikací mPOHODA v terénu. A tak si Bára, naše „holka z plakátu“, na vlastní kůži vyzkoušela fakturaci za běhu. A to doslova.

Vyletnění mobilních aplikací

Lukáš Mužátko / 27. 09. 2017
Přes léto jsme pro vás připravili několik nových verzí jak aplikace mPOHODA, tak POHODA mKasa. Největšími novinkami jsou pokladní doklady v aplikaci mPOHODA pro operační systém iOS a stav skladových zásob v aplikaci POHODA mKasa.

Vyzkoušejte nové funkce: prodejní ceny a odložené prodejky

Lukáš Mužátko / 01. 06. 2017
Nové verze mobilních aplikací potěší všechny, kdo prodávají v různých cenových hladinách, např. velkoobchodních a maloobchodních, či svým zákazníkům poskytují různé výše slev. mKasa navíc přináší možnost odložit rozpracovanou prodejku na později.

Mobilní aplikace mPOHODA a POHODA mKasa – jaký je mezi nimi rozdíl?

Lukáš Mužátko / 15. 02. 2017
Jistě jste už slyšeli o mobilních aplikacích z dílny STORMWARE, mPOHODA a POHODA mKasa, které jsou v dnešní době „chytrých telefonů“ velmi užitečným doplňkem k vašemu účetnímu software POHODA. Kromě vystavování dokladů v terénu vám obě umožní také evidovat tržby. Kdy je vhodnější kterou využít a v čem se vlastně liší?

POHODA mKasa – nová aplikace pro mobilní prodej a EET

Lukáš Mužátko / 10. 02. 2017
Může se stát, že budete potřebovat evidovat tržby z terénu, například pokud prodáváte na trzích nebo přijímáte platbu přímo u zákazníka. Zároveň víme, že při prodeji budete potřebovat zadat nejnutnější údaje o tržbě co nejrychleji, aby nevznikaly prostoje. Nejjednodušším způsobem je použít chytrý telefon nebo tablet a naši…

Nová aplikace mKasa na EET: sdílejte data s účetním programem POHODA online přes mServer

Lukáš Mužátko / 21. 01. 2017
S první vlnou EET jsme zveřejnili novou mobilní aplikaci POHODA mKasa. Ta je ideální pro toho, kdo v terénu potřebuje vystavovat prodejky a evidovat tržby. Verze 1.1 vám přináší možnost synchronizace dat s účetním programem POHODA pomocí mServeru. Jak synchronizaci nastavit a co vlastně mServer je, si ukážeme v tomto článku.

Vyzkoušejte si EET

Lukáš Mužátko / 10. 11. 2016
Aplikaci mPOHODA připravujeme na Elektronickou evidenci tržeb a odeslání na EET si můžete poprvé vyzkoušet právě dnes.

Nové číselné řady na vaše přání

Lukáš Mužátko / 24. 10. 2016
Je tu novinka, o kterou jste si mnozí žádali! Nyní máte možnost upravit si číselné řady podle svých představ.

Vítejte na blogu o aplikaci mPOHODA!

Lukáš Mužátko / 18. 10. 2016
Aplikace mPOHODA vznikla asi před rokem a půl, aby pomohla podnikatelům a firmám vystavovat doklady přímo v terénu, u zákazníka. Na tomto blogu vás chceme informovat o novinkách, dávat vám tipy na co nejlepší využití aplikace a občas zmíníme i nějakou tu zajímavost ze světa podnikání, účtování a daní.