Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Novinky o mobilních aplikacích

Pravidelná dávka tipů a návodů, jak nejlépe využít aplikace z dílny STORMWARE. Dozvíte se také o vylepšeních, která pro vás v budoucnu chystáme.

Mobilní aplikace mPOHODA a POHODA mKasa – jaký je mezi nimi rozdíl?

Lukáš Mužátko / 15.2.2017
Jistě jste už slyšeli o mobilních aplikacích z dílny STORMWARE, mPOHODA a POHODA mKasa, které jsou v dnešní době „chytrých telefonů“ velmi užitečným doplňkem k vašemu účetnímu software POHODA. Kromě vystavování dokladů v terénu vám obě umožní také evidovat tržby. Kdy je vhodnější kterou využít a v čem se vlastně liší?

POHODA mKasa – nová aplikace pro mobilní prodej a EET

Lukáš Mužátko / 10.2.2017
Může se stát, že budete potřebovat evidovat tržby z terénu, například pokud prodáváte na trzích nebo přijímáte platbu přímo u zákazníka. Zároveň víme, že při prodeji budete potřebovat zadat nejnutnější údaje o tržbě co nejrychleji, aby nevznikaly prostoje. Nejjednodušším způsobem je použít chytrý telefon nebo tablet a naši…

Nová aplikace mKasa na EET: sdílejte data s účetním programem POHODA online přes mServer

Lukáš Mužátko / 21.1.2017
S první vlnou EET jsme zveřejnili novou mobilní aplikaci POHODA mKasa. Ta je ideální pro toho, kdo v terénu potřebuje vystavovat prodejky a evidovat tržby. Verze 1.1 vám přináší možnost synchronizace dat s účetním programem POHODA pomocí mServeru. Jak synchronizaci nastavit a co vlastně mServer je, si ukážeme v tomto článku.

Vyzkoušejte si EET

Lukáš Mužátko / 10.11.2016
Aplikaci mPOHODA připravujeme na Elektronickou evidenci tržeb a odeslání na EET si můžete poprvé vyzkoušet právě dnes.

Nové číselné řady na vaše přání

Lukáš Mužátko / 24.10.2016
Je tu novinka, o kterou jste si mnozí žádali! Nyní máte možnost upravit si číselné řady podle svých představ.

Vítejte na blogu o aplikaci mPOHODA!

Lukáš Mužátko / 18.10.2016
Aplikace mPOHODA vznikla asi před rokem a půl, aby pomohla podnikatelům a firmám vystavovat doklady přímo v terénu, u zákazníka. Na tomto blogu vás chceme informovat o novinkách, dávat vám tipy na co nejlepší využití aplikace a občas zmíníme i nějakou tu zajímavost ze světa podnikání, účtování a daní.