Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

1.1 Úvodní informace

Děkujeme vám, že jste si zvolili ekonomický systém POHODA z produkce společnosti STORMWARE s.r.o.

Tento software používají tisíce živnostníků, podnikatelů a firem nejen pro zpracování účetnictví, skladového hospodářství, majetkové evidence, personalistiky a mezd, ale i pro správu obchodních kontaktů a každodenní získávání aktuálních ekonomických a obchodních informací o svých firmách.

Věříme, že ekonomický systém POHODA bude přínosem i pro vaše podnikání a značně ulehčí vaši každodenní práci. Jsme připraveni poskytnout vám veškerou podporu a související služby, kdykoliv je budete potřebovat.

Zkontrolujte obsah krabice Balení produktu obsahuje především instalační DVD, příručku k programu POHODA a další doprovodnou tištěnou dokumentaci. Identifikační číslo zákazníka Svým zákazníkům přiděluje společnost STORMWARE jedinečná identifikační čísla, tzv. ID zákazníka. Své ID zákazníka naleznete na příloze k daňovému dokladu o koupi licence. Toto číslo důkladně uschovejte. Budete ho potřebovat: – při kontaktu se zákaznickou podporou, – pro vytvoření profilu v Zákaznickém centru na adrese www.stormware.cz/zc. V případě, že nemáte dosud přiděleno ID zákazníka a zakoupili jste program POHODA prostřednictvím sítě obchodních partnerů, získáte své ID zákazníka v průběhu registrace do Zákaznického centra.