Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Hotovostní prodej > Hotovostní prodej pomocí počítače

Hotovostní prodej pomocí počítače

Připraveno na EET

Účetní program, který jde použít také jako kasa? Ať už vedete skladové hospodářství, či nikoliv, k prodeji můžete použít přímo program POHODA. Zásoby vám umožní prodávat vestavěná online prodejna Kasa. A pokud nepoužíváte sklady, hodit se vám bude agenda Kasa Mini. Obě varianty agendy Kasa jsou zároveň vhodným řešením elektronické evidence tržeb.

POHODA: Klávesnice s tlačítky pro ovládání agendy pro prodej za pomoci dotykového displeje

Kasa pro přímý prodej zásob

Zásoby vedené ve skladové evidenci ekonomického a informačního systému POHODA můžete rovnou z prostředí tohoto programu pohodlně prodávat díky funkcím pro přímý maloobchodní prodej. Vestavěná online prodejna Kasa pracuje přímo s daty programu POHODA, takže se všechny operace v tomto programu objeví bez potřeby sehrávání dat. S programem POHODA díky ní můžete realizovat prodej nejen v prodejnách v místě svého sídla, ale pomocí pobočkového zpracování dat nebo terminálového režimu také v samostatných prodejních místech.

Kasa v programu POHODA podporuje:

 • spolupráci s pokladním hardwarem - pokladní displej, dotykový displej, pokladní zásuvka, platební terminál (Česká spořitelna, ČSOB),
 • vklady a výběry z provozních pokladen a zobrazení aktuálního stavu hotovosti a cenin v pokladně,
 • práci s čárovými kódy a zákaznickými kartami prostřednictvím čtečky čárových kódů,
 • prodej zásob s evidenčními čísly,
 • výstupy na pokladní (paragonovou) tiskárnu,
 • přihlašování uživatelů pomocí PIN a čtečkou čárového kódu,
 • náhledy zboží pro rozlišení podobných položek apod.,
 • úpravy cen prodávaného zboží, slevy, mazání položek, refundace prodeje, storno - vše podle práv nastavených jednotlivým uživatelům,
 • odložení rozpracované prodejky pro obsloužení dalšího zákazníka - s možností se k odložené prodejce vrátit kdykoliv později,
 • při prodeji přes dotykový displej: tlačítka pro nejčastěji prodávané zboží - pro rychlé vkládání položek do dokladu,
 • povyšování práv - pro dokončení operací, které mají schvalovat pouze vybraní uživatelé s vyššími právy, např. storno nebo úprava prodejky,
 • tréninkový režim - pro vyzkoušení funkcí při prodeji, aniž by se jakákoliv provedená operace projevila ve skladech a účetnictví atd.

Podívejte se na podporované a plně kompatibilní hardwarové prvky a vytvořte si kompletní pokladní systém.

Po spuštění Kasy se zobrazí uživatelské prostředí pro vlastní prodej skladových zásob, kde máte k dispozici aktuální informace nejen o právě prováděném prodeji, ale také o položkách skladových zásob. Pokud vedete více skladů, můžete si přímo v prostředí Kasy vybrat, ze kterého z nich se má prodej uskutečňovat.

Můžete také měnit cenu u prodávané skladové položky a volit formu úhrady, včetně stravenek. Vše v závislosti na právech, jaká má konkrétní uživatel nastavena.

POHODA: Pro výběr položek, které mají být refundovány, slouží sloupec Refund.

Kasa Mini pro rychlý prodej

Jestli nevedete skladové hospodářství, k prodeji můžete využít agendu Kasa Mini. Prodejky z ní totiž vznikají pouze s textovými položkami, nepřidáváte do nich žádné zásoby. Čas vám ušetří dotyková klávesnice, na které stačí zadat pouze cenu položky, případně množství. Dále můžete jednoduše měnit sazbu DPH či přidávat slevy.

EET v agendách Kasa a Kasa Mini

Elektronická evidence tržeb (EET)

Jedním z možných řešení elektronické evidence tržeb by se mohla stát právě online prodejna Kasa a agenda Kasa Mini. Další možností je POHODA Kasa Offline – díky tomuto doplňku k programu POHODA můžete prodávat zboží i v místně oddělených prodejnách. Pokud potřebujete čas od času evidovat tržby z terénu, mohla by vás oslovit mobilní aplikace POHODA mKasa nebo mobilní fakturace a prodej mPOHODA.Kterou POHODU vybrat, aby měla tuto funkčnost?

Srovnání variant
Kam dál?

Hardwarové doplňky pro kompletní pokladní systém
Řešení pro offline prodej zásob
Pobočkové zpracování dat
Vedení skladového hospodářství
Nadstandardní skladové funkce
E-shopy
 

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288918 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout