Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Akce platí do 31. 12. 2020 při nákupu aplikace mPOHODA Basic

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Při práci v účetní jednotce mi program POHODA hlásí chybu „#3021 - Není žádný aktuální záznam.“ Co mám udělat pro správný chod programu POHODA?

odpověď

Toto hlášení je nejprve nutné potvrzovat, dokud se bude objevovat. Jakmile již toto hlášení není aktivní, je nutné udělat Správu databáze účetní jednotky. Správu databáze provedete z nabídky Soubor/Účetní jednotky/Databáze povelem Správa databází. V průvodci správou databází zvolte rozsah "Pouze aktuální účetní jednotka" a operaci "Údržba databáze", na další stránce budou vybrány funkce "Kompakt, Obnova databáze, Oprava integrity (Úplná oprava integrity)". Dokončete průvodce Správou databáze. Pokud se u Obnovy databáze projeví chyba, program POHODA nabídne Zotavení databáze. Máte-li síťovou verzi programu, provádí se správa databáze na hlavním serveru a ostatní práce v programu POHODA na síťových klientech musí být ukončena. Po správě databáze dojde k narovnání záznamů a tato chyba se již nebude zobrazovat.

 

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím