Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na další nákup nebo 50% slevu na 1. hodinu individuálních služeb

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Po instalaci programu POHODA a jeho spuštění mi program nahlásí chybu „V konfiguračním souboru ‘PhDir.ini ‘je uvedena neplatná adresářová cesta!“. Co mohu udělat pro správné spuštění programu POHODA?

odpověď

Konfigurační Soubor PhDir.ini naleznete v aplikačním adresáři programu POHODA (např. C:\Program Files\StormWare\Pohoda). Jedná se o soubor, do kterého se zapisují cesty do datových a aplikačních adresářů programu. Otevřete tento soubor a zkontrolujte v řádku, který začíná All =, zda je uvedena správná cesta k programu POHODA. Většinou je uvedena nesprávná cesta a je nutné ji změnit. Pokud tuto cestu opravíte, program POHODA se spustí bez chybového hlášení. Pokud máte síťovou verzi, v řádku začínajícím All =, je nutné, aby začínala cesta na server dvěma zpětnými lomítky (\\). Pokud máte složku POHODA v síti namapovanou jako síťový disk, je nutné do řádku All =, vepsat síťový disk např. X:\Pohoda.

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím