Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Ve kterých agendách je možné čtečku čárového kódu použít?

odpověď

Sériovou čtečku můžete využít pro vyhledání a vkládání skladové zásoby do dokladu v každé agendě, která pracuje se skladovými zásobami. Jedná se o agendy Nabídky, Poptávky, Objednávky, Přijaté faktury, Přijaté zálohové faktury, Přijaté objednávky, Vydané faktury, Vydané zálohové faktury, Prodejky, Příjemky a Výdejky.

V agendách Zásoby, Pohyby, Příjem a Výdej je možné pomocí sériové čtečky čárového kódu provádět výběr skladových zásob.
V agendách Dlouhodobý majetek a Drobný majetek můžete prostřednictvím sériové čtečky vybrat záznamy, jejichž číslo odpovídá čárovému kódu. Při zadávání či opravě záznamu nelze čárový kód prostřednictvím čtečky přenést do pole Číslo pokud se nejedná o čtečku připojenou přes klávesnicové rozhraní.

Sériovou čtečku čárových kódů můžete rovněž využít pro vkládání adresy do dokladu dle čísla zákazníka a při práci v agendě Adresář. Čtečku lze v této agendě použít pouze za podmínky, že máte v agendě Globální nastavení v sekci Adresář zatrženu volbu Číslování zákazníků.

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím