Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Obsahuje instalační CD programu POHODA příručku, vysvětlující práci s programem?

odpověď

Na instalačním CD programu POHODA v adresáři Guide naleznete kompletní příručky k produktu ve formátu PDF, včetně řešení nestandardních účetních případů.

Jedná se o následující příručky:

Příručka uživatele - základní součást dokumentace programu POHODA. Obsahuje množství informací důležitých pro začínající uživatele. Doporučujeme seznámit se s touto příručkou, pokud s programem POHODA začínáte.

Příručka REPORT Designer - jedná se o základní součást dokumentace k programu REPORT Designer. Obsahuje množství informací pro uživatele, kteří s programem začínají, ale i pro uživatele, kteří tento program na modifikaci tiskových sestav využívají pravidelně.

Příručka Účtujeme v Pohodě - tato příručka je součástí ekonomického systému POHODA Profi, Premium a Komplet. Tato příručka se nesnaží plně pokrýt rozsáhlou problematiku účetnictví, ale je praktickým návodem pro účtování v programu POHODA.

 

 

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím