Využijte nový Účet POHODA pro bezpečnější a pohodlnější jednotné přihlašování ke službám a aplikacím STORMWARE

Evidence lékařských prohlídek a školení

PAMICA se snaží vám co nejvíce usnadnit práci, a tak spoustu věcí hlídá za vás – nemusíte například myslet na termíny lékařských prohlídek zaměstnanců. Navíc PAMICA pomůže i s evidencí a plánováním školení.

Lékařské prohlídky

PAMICA vám usnadní práci se sledováním termínů pracovně-lékařských prohlídek. Základem této evidence je sada přednastavených definic lékařských prohlídek. Každému zaměstnanci je tak možné vložit lékařskou prohlídku podle zařazení práce do příslušné kategorie. Jedná se o zavedení jednorázových nebo pravidelně se opakujících prohlídek. Pro periodickou lékařskou prohlídku je možné nastavit individuální lhůtu pro opakování, podle potřeb firmy.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O LÉKAŘSKÝCH PROHLÍDKÁCH 

Školení

PAMICA si poradí i s evidencí školení zaměstnanců, která personálnímu oddělení usnadní plánování, evidenci a sledování školení zaměstnanců. Každému zaměstnanci je tak možné vložit školení. Jedná se o zavedení jednorázových nebo pravidelně se opakujících školení. Pro periodické školení je možné nastavit individuální lhůtu pro opakování, podle potřeb firmy.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O ŠKOLENÍ