Využijte nový Účet POHODA pro bezpečnější a pohodlnější jednotné přihlašování ke službám a aplikacím STORMWARE

Kostka je vržena

Touto podzimní zákaznickou konferencí navazujeme na úspěch loňského setkání s našimi zákazníky, při kterém jsme vůbec poprvé představili naše nové řešení Business Intelligence (BI). Během uplynulého roku udělala Business Intelligence, nástroj pro analýzu a plánování, velký skok a plně obstála v projektech přímo u našich zákazníků. Od září proto rozšíří naši standardní produktovou nabídku.

Na zákaznické konferenci se dozvíte, jak Business Intelligence 2012 funguje, s jakými scénáři můžete pracovat, a nahlédnete do realizovaných projektů. Připraven je pro vás také přehled novinek v  základní říjnové verzi ekonomicko-informačního systému POHODA a další zajímavé prezentace.

Termíny a místa konání:

6. září 2011 - Praha: Top Hotel, Blažimská 1781/4, Praha 4 - Chodov
Tento termín je již obsazený.

 8. září 2011 - Brno: hotel Holiday Inn, Křížkovského 496/20, Brno - Pisárky
Tento termín je již obsazený.

13. září 2011 - Ostrava: Seminární centrum Akademie, Hrušovská 2654/16, Ostrava
Tento termín je již obsazený.

Všechny konference jsou plánovány v čase od 9.20 do 15.30 hodin.


Program:

Registrace účastníků
Zahájení konference a uvítání 
Řešení dotazů a požadavků na zákaznické podpoře STORMWARE
Představení produktu Business Intelligence 2012
Přestávka
Ukázky realizovaných řešení Business Intelligence
Novinky ve verzi POHODA Říjen 2011
Oběd
Nejužitečnější úpravy v programu POHODA za uplynulé 2 roky
Přestávka
Novinky v dalších produktech STORMWARE Office pro rok 2012
Diskuze

Rezervace účasti:

Konference je zdarma. Uzávěrka přihlášek je 9. září 2011 a z kapacitních důvodů se z jedné společnosti mohou konference zúčastnit pouze 2 osoby.

Vyberte si termín:  
Jméno a příjmení:  
ID zákazníka:  
IČ:  
E-mail:  
 
Druhá osoba
Jméno
E-mail:

Konference je určena pouze pro zvané zákazníky společnosti STORMWARE.

 

Co je OLAP kostka?

OLAP (Online Analytical Processing) kostka: Velký objem různorodých dat systému POHODA potřebuje své úložiště, které umožní provádět rychlé výběry pomocí okamžitých dotazů konkrétního uživatele, a to z mnoha úhlů pohledů a podle zadaných kritérií otáčením OLAP kostky. Business Intelligence pracuje s tímto optimalizovaným úložištěm dat, tzv. n–rozměrnou kostkou, a jako odpověď na dotaz přináší srozumitelné výstupy k intuitivní analýze v programu Microsoft Excel.

OLAP kostka tedy umožňuje rychle a jednoduše vytvářet zcela nové pohledy na data, vyhledá a utvoří mezi nimi souvislosti a všechny vazby tak, aby měl uživatel k dispozici srozumitelné a konsolidované údaje v potřebném kontextu.

V jediném výstupu z OLAP kostky tak mohou být zobrazeny například údaje za více účetních období a do růzké hloubky podrobnosti (roky, čtvrtletí, měsíce i dny), vyhodnocena data více subjektů najednou, či rychle vytvořeny vlastní pohledy a reporty.