Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Termíny a objednávka školení

Objednáním více
kurzů ušetříte

Převážná většina školení je organizována jako školení jednodenní, pouze kurzy programu POHODA: Školení základních dovedností a Účetní uzávěrka jsou půldenní. Kurzy Účetnictví I a II na sebe navazují a je tedy možné absolvovat je dohromady jako kurz dvoudenní nebo si vybrat pouze některou z jeho jednodenních částí.

Přihlásit se můžete na kurz, který má ve sloupci Stav příznak Volná místa nebo Poslední místa. V případě zájmu o účast na vybraném kurzu vyplňte ve formuláři do sloupce Obj. počet osob a do dalšího pole vepište jména účastníků. Jednotlivá jména oddělte.

Víte, že můžete na naše školení získat finanční příspěvek, který uděluje MPSV v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II? Podívejte se na více informací.

Dočasně rušíme prezenční školení. Sjednejte si individuální školení nebo zkuste online školení mobilních aplikací
Vzhledem k nařízení vlády rušíme až do odvolání veškerá prezenční školení, a to na všech pobočkách STORMWARE. Jsme tu však pro vás online, můžeme si společně domluvit individuální školení nebo zkuste také náš online kurz mobilních aplikací, první vypsaný termín je dokonce zdarma.

Vyberte školení: 

  Vyplnění polí označených * je povinné.

  Fakturační adresa:   Dodací adresa:1
  Firma:  *   Firma: 
  Útvar:    Útvar: 
  Jméno:    Jméno: 
  Ulice:  *   Ulice: 
  Obec:  *   Obec: 
  PSČ:  *   PSČ: 
  IČ:2 *    
  DIČ:     

  1Dodací adresu vyplňte pouze v případě, že se liší od adresy fakturační a jako formu úhrady jste zvolili zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení vám bude na dodací adresu zaslán daňový doklad.

  2Pokud nemáte IČ přiděleno, nechte pole prázdné.

  Kontaktní osoba:   Způsob platby:
  Jméno: *   Platba:3
  Telefon: *   Poznámka:
  Mobil:      
  Fax:        
  E-mail: *        

  3Účast na standardizovaném školení a certifikační zkoušce je možné uhradit předem na základě zálohové faktury. U školení nebo testu s termínem konání během 2 pracovních dnů bezprostředně následujících po dni objednání je možná pouze úhrada v hotovosti, resp. platební kartou v místě konání objednaného kurzu nebo zkoušky.

  Smluvní podmínky

  Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

  Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH.

  Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12:00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

  Pokud bude počet přihlášených účastníků školení menší než 3, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

  Při objednávce školení pořádaného v Jihlavě později než 2 dny před jeho plánovaným termínem ztrácí účastník nárok na oběd.

  V případě online školení využíváme program Micfosot Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz). Je tak zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

     

  Pokud máte zájem o některý z uvedených typů školení, ale nevyhovuje vám žádný nabízený termín, napište nám o tom na adresu kurzy@stormware.cz.