Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Termíny a objednávka online konzultace

Zvažujete koupi programu a chcete se o něm dozvědět více? Nebo potřebujete svůj stávající program přizpůsobit na míru? Možnosti našich produktů i nabídku služeb vám rádi představíme při online konzultaci. Díky aplikaci Microsoft Teams se i přes počítač uvidíme, uslyšíme a také vám můžeme nasdílet obrazovku počítače a prakticky tak ukázat konzultované téma. Předprodejní konzultace je zcela zdarma.

Jak se přihlásit na online konzultaci?

 1. Vyberte si pobočku, se kterou budete chtít komunikovat, a termín konzultace.
 2. Vyplňte jména osob, které se konzultace zúčastní, nanejvýš však 2 osoby. Konzultace na dálku totiž funguje efektivněji při menším počtu.
 3. V objednávkovém formuláři vyplňte potřebné kontaktní údaje a v poznámce blíže specifikujte téma, které chcete konzultovat. Pak už stačí jen formulář odeslat.

Nevyhovují vám vypsané termíny online konzultací?
Napište nám přes kontaktní formulář a rovnou navrhněte termín, který se vám hodí.


Jak probíhá online konzultace?

Před začátkem konzultace vám do e-mailu zašleme odkaz, na který stačí kliknout a v daný čas se náš konzultant s vámi spojí. Do počítače není potřeba nic stahovat, vše probíhá online přes web. Je tak nutné být připojený na internet a dále mít sluchátka s mikrofonem (dostačovat může integrovaný mikrofon s reproduktory v notebooku). Ideální je také webkamera, není to ale podmínka.

Online konzultace mají předprodejní charakter, pokud již program máte a chcete poradit s dotazy týkajícími se jeho ovládání či nastavení, kontaktujte prosím zákaznickou podporu.

 • Pobočka Brno

  10:00
  Obsazeno
  Konzultant: Tomáš PrudkýpočetZdarma

Kontaktní údaje:
Firma:  *
Ulice:  *
Obec:  *
PSČ:  *
IČ:1 *
DIČ: 
Telefon: *
E-mail: *
Poznámka:
Komunikační aplikace: *

1Pokud nemáte IČ přiděleno, nechte pole prázdné.

   

Objednací podmínky:

 • Za účast na online konzultaci není požadován žádný poplatek. Konzultace a služby k již zakoupenému programu jsou účtovány dle ceníku služeb.
 • Na účast na bezplatné online konzultaci není právní nárok.
 • S poskytnutými údaji bude nakládáno v souladu se zásadami o ochraně osobních údajů.