Odemkněte potenciál systému POHODA
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Objednávky > Objednávka: SERVIS 2024

Objednávka služeb SERVIS 2024

Koupit SERVIS 2024

Objednat si soubor služeb SERVIS 2024 ke svým programům POHODA, PAMICA, TAX a GLX můžete v e-shopu. Po kliknutí na odkaz budete přesměrování do části e-shopu, která vyžaduje přihlášení do vašeho zákaznického profilu.

Zakoupit SERVIS 2024 prostřednictvím e-shopu je možné pouze k produktům ve verzích 2023. Chcete-li zakoupit SERVIS k licenci 2022 nebo starší, kontaktujte obchodní oddělení STORMWARE na telefonním čísle 567 112 612 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese expedice@stormware.cz, příp. některou z poboček STORMWARE.

Pro objednání souboru služeb SERVIS 2024 k doplňku Business Intelligence kontaktujte obchodní oddělení STORMWARE na telefonním čísle 567 112 612 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese expedice@stormware.cz, příp. některou z poboček STORMWARE.

Pro zakoupení souboru služeb SERVIS k systému POHODA, PAMICA a řešení Business Intelligence na další rok je zapotřebí vlastnit SERVIS pro rok bezprostředně předcházející. Pokud tedy vlastníte starší licence těchto produktů (2022 a starší), bude vám k cenám za SERVIS pro rok 2024 připočítán poplatek za aktualizaci starších verzí ve výši 50 %.

Pokud jste zakoupili plnou verzi programů POHODA, PAMICA, TAX, GLX či doplňku Business Intelligence pro rok 2024, získáváte soubor služeb SERVIS 2024 zdarma a nemusíte jej objednávat, a to ani v případě, že jste nákup provedli v posledních čtyřech měsících roku 2023. Ani v dalších letech si se zajištěním předplatného nemusíte dělat starosti. Nabídku obdržíte vždy automaticky s dostatečným předstihem.


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 504242 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: