Využijte nový Účet POHODA pro bezpečnější a pohodlnější jednotné přihlašování ke službám a aplikacím STORMWARE
Skip Navigation LinksSTORMWARE > PAMICA > Příručka PAMICA > Úvod > Pokud si nevíte rady

1.3 Pokud si nevíte rady

Pokud si při práci se mzdovým systémem PAMICA nebudete vědět rady, můžete využít následující informační zdroje:

PŘÍRUČKA. Příručka uživatele, kterou právě čtete, je základní součástí dokumentace k produktu PAMICA. Obsahuje množství informací důležitých zejména pro začínající uživatele. Než do programu zavedete vlastní firmu a začnete zpracovávat mzdovou agendu „naostro“, doporučujeme nejprve důkladné seznámení s touto příručkou.

NÁPOVĚDA. Program obsahuje bohatou interaktivní nápovědu. Stačí stisknout klávesu F1, která vyvolá stránku se základním popisem otevřené agendy a hypertextovými propojeními na všechny související texty. Vždy tak máte k dispozici kompletní dokumentaci.

Při zapisování záznamů můžete navíc využít dalšího pomocníka, a to kontextovou nápovědu ke každému políčku formuláře, ve kterém se momentálně nachází kurzor. Tuto nápovědu vyvoláte klávesovou zkratkou CTRL+F1.

Kromě kontextové nápovědy je k dispozici obsah a abecední rejstřík zpracovaných témat nápovědy, který je přístupný přes povel Témata nápovědy z nabídky Nápověda. Pokud nevíte, jak využít všech možností nápovědy, použijte povel Jak používat nápovědu.

VIDEONÁVODY. Na adrese www.stormware.cz/videonavody jsou připraveny videonávody, které poslouží jak začínajícím, tak zkušenějším uživatelům. Ukazují vybrané základní funkce a pracovní postupy, ale i složitější operace účetního i technického charakteru v programu PAMICA. Galerii videonávodů průběžně doplňujeme s ohledem na časté dotazy uživatelů programu PAMICA.

E-LEARNING PAMICA PRO ZAČÁTEČNÍKY. Především pro začínající uživatele je připraven 8dílný videokurz, který je seznamuje s programem PAMICA, s jeho ovládáním, možnostmi a některými užitečnými funkcemi. Pustit si ho můžete na www.stormware.cz/e-learning-pamica. Jednotlivé lekce můžete absolvovat kdykoliv a zdarma.

FAQ NA INTERNETU. Odpověď na svoji otázku můžete nalézt také na internetových stránkách www.stormware.cz/podpora/faq/pamica.aspx. Sekce Otázky a odpovědi obsahuje databázi nejčastějších dotazů uživatelů programu PAMICA. K rychlému nalezení požadované odpovědi slouží fulltextové vyhledávání. Doporučujeme sledovat časté dotazy na zmíněném internetovém odkazu, protože je pravděpodobné, že zde najdete odpověď i na svůj dotaz.

DISKUSNÍ FÓRUM V ZÁKAZNICKÉM CENTRU. Dalším místem, kde můžete najít odpověď na svoji otázku, jsou příspěvky uživatelů v diskusním fóru, které se nachází v Zákaznickém centru na www.stormware.cz/zc.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA. V případě, že stále nebudete mít veškeré potřebné informace, obraťte se na tým zákaznické podpory. Náš tým odborníků můžete kontaktovat hned několika způsoby:

  • Telefonická podpora: pracovníci telefonické podpory jsou vám k dispozici v pracovní dny od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 17:00 hodin a v pátek od 8:00 do 16:00 hodin. Při kontaktu se zákaznickou podporou budete vyzváni ke sdělení identifikačního čísla (ID) zákazníka.
  • E-mailová podpora: Takto došlé dotazy jsou zpracovávány nezávisle na obsazenosti telefonních linek. Použití této formy doporučujeme zejména v případě většího počtu dotazů. Svou odpověď můžete obdržet velmi rychle a také levněji než telefonicky. V dotazu nezapomeňte uvést své ID zákazníka.

ŠKOLENÍ A KONZULTACE. Účastí na školení urychlíte úspěšné nasazení nového mzdového systému. Pokud nemůžete z časových důvodů čekat na volné termíny odborného školení, využijte možnost individuálního zaškolení.

ONLINE KURZ. Klasická školení mají bezesporu výhodu v tom, že se vám naši lektoři mohou věnovat individuálně a zodpoví všechny vaše dotazy. Z pohodlí domova či kanceláře si však můžete vyzkoušet i zkrácenou alternativu školení v podobě předtočeného videa. Více informací o online kurzech a jejich aktuální nabídce najdete na www.stormware.cz/skoleni/online-kurzy.