Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

1. ekonomický systém v ČR certifikovaný pro Windows VistaV roce 2007, poté, co v nezávislých laboratořích společnosti Veritest v USA úspěšně absolvoval přísný testovací proces, získal ekonomický systém POHODA ocenění společnosti Microsoft "Certified for Windows Vista". Stal se vůbec prvním ekonomickým systémem v České republice certifikovaným pro tento operační systém společnosti Microsoft. Úspěšně zvládnutá certifikace je dokladem toho, že program POHODA splňuje všechny bezpečnostní a technologické standardy operačního systému Windows Vista.

„Již před uvedením Windows Vista na trh jsme našim zákazníkům poskytli verzi programu POHODA, která podporovala nový systém Windows Vista,“ říká generální ředitel společnosti Petr Klička. „Naše intenzivní práce v posledních měsících byla završena úspěšnou certifikací. Stejně jako v roce 1995, kdy jsme uvedli jako první na český trh plně 32-bitové účetnictví pro Windows 95, je nyní POHODA první ekonomický systém v ČR s certifikací pro Windows Vista.“

„Získání certifikátu potvrzuje kvalitu ekonomického systému POHODA a je důkazem toho, že i v prostředí nejnovějšího operačního systému společnosti Microsoft funguje zcela korektně a splňuje velmi náročné požadavky společnosti Microsoft na programy pro Windows Vista,“ dodává vedoucí oddělení vývoje David Ščerba.

Recertifikace v roce 2009

V letních měsících roku 2009 prošel program POHODA testovacím procesem znovu. Výsledek těchto testů potvrdil, že program POHODA stále splňuje požadavky společnosti Microsoft na programy provozované v prostředí operačního systému Windows Vista a že i nadále může nést logo "Certified for Windows Vista".

POHODA je nejen certifikovaná pro provoz v prostředí Windows Vista, ale je také Compatible with Windows 7 a Windows 8 Compatible.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501464 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout