Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Kontakty > O nás > ISO 9001:2016

Certifikace ČSN EN ISO 9001:2016

Nezávislí auditoři společnosti TÜV SÜD Czech dokonale prověřili jednoho z předních českých producentů ekonomického software společnost STORMWARE, z hlediska systému managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2016 a udělili certifikát systému řízení kvality podle této normy pro činnosti ve dvou oborech:

  • návrh, vývoj, implementace a podpora softwarových produktů,
  • organizace a provádění seminářů a kurzů.

Získání certifikace ISO je důkazem profesionality nabízených softwarových produktů a koresponduje s naším cílem nabízet zákazníkům kompletní škálu podpory služeb prostřednictvím vysoce kvalifikovaných školení a kurzů. Úspěšná recertifikace v roce 2016 potvrdila stabilní vysokou úroveň interních procesů a procesů nasměrovaných k zákazníkům.

Certifikaci ISO v oblasti vývoje a implementace softwarových produktů, včetně jejich podpory, se společnosti STORMWARE podařilo získat především díky dlouhodobým a zkušenostmi prověřeným procesům vývoje ekonomického softwaru pro oblast malých, středních a větších firem.

"Chceme našim zákazníkům nabízet stále více kvalitnějších služeb a jsme si vědomi nutnosti neustálého zlepšování v oblasti vývoje softwaru. Nezbytným přepokladem pro to je další zdokonalování procesů ve firmě, které jsou přesně definovány a za jejichž jednotlivé části je stanovena odpovědnost," říká Ing. Petr Klička, ředitel společnosti STORMWARE s.r.o., a dodává: "Jedním ze způsobů, jak tohoto dosáhnout, byla správná implementace požadavků ČSN EN ISO 9001:2016 pro obory související s vývojem, implementací a podporou softwarových produktů a organizací našich školení."

 


 

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 503051 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout