Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

POHODA je kompatibilní s Windows 8

26. října 2012 byl oficiálně spuštěn prodej nové verze operačního systému Windows 8. O dva dny dříve získala POHODA certifikaci potvrzující, že je s tímto operačním systémem kompatibilní.

POHODA je kompatibilní s Windows 8

„Na našich produktech stále pracujeme a snažíme se držet krok s aktuálními trendy. Vyvíjíme software pro platformu Windows. Je proto logické, že jsme chtěli být s programem POHODA připraveni na nástup nového operačního systému Windows 8,“ uvádí ředitel vývoje David Ščerba.

Přípravu na certifikační testy zahájila společnost STORMWARE na začátku léta. Samotné testování proběhlo v říjnu. Po dřívějších testech na kompatibilitu s operačním systémem Windows 7 a certifikaci pro Windows Vista je to další důkaz toho, že POHODA bude uživatelům spolehlivě fungovat i na jejich nových počítačích.

„Oficiální certifikaci a testování má za sebou POHODA, nejsložitější a nejnáročnější z programů z naší nabídky STORMWARE Office. Průběžně však testujeme také ostatní naše aplikace, aby se i na jejich bezproblémové používání na počítačích s Windows 8 mohli jejich uživatelé spolehnout,“ dodává jednatel společnosti Petr Klička.


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 503319 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout