Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Kontakty > O nás > Microsoft Gold Certified Partner

Microsoft Gold Certified Partner

STORMWARE je certifikovaný partner společnosti MicrosoftSTORMWARE je partner společnosti Microsoft na úrovni Gold


Společnost STORMWARE s.r.o., producent ekonomického a právního software pro platformu Windows, opakovaně potvrdila svou odbornost a schopnosti a v roce 2014 získala titul Microsoft Gold Certified Partner s kompetencí Application Development.

V rámci certifikace splnila nezbytnou řadu kritérií a prokázala svoji odbornost ve vývoji software. Získaný titul je velkým oceněním, kterého společnost STORMWARE s.r.o. jako partner společnosti Microsoft dosáhla. Titul Microsoft Gold Certified Partner je známkou profesionality služeb nejvyšší úrovně, přístupu k nástrojům a podpoře ze strany společnosti Microsoft, odpovídající výjimečnému postavení společnosti na trhu.

„Získat ocenění Microsoft Gold Certified Partner se v České republice podaří jen několika softwarovým společnostem. Na celém světě pak patříme mezi pět procent partnerů společnosti Microsoft. Je to tedy důkaz naší profesionality, ale také výzva k rozvoji společnosti," říká Petr Klička, generální ředitel společnosti STORMWARE. „Podpora Microsoftu plynoucí z certifikace nám umožňuje další zdokonalování softwarových produktů a služeb, které nabízíme našim zákazníkům."
 

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501762 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout