Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Kontakty > O nás > Firma roku 2008

Firma roku 2008 kraje Vysočina

Po získání certifikátu ISO 9001:2001 a osvědčení Investors in People jsme se odhodlali zkusit štěstí v prestižní podnikatelské soutěži Firma roku. Z krajského kola jsme si odnesli první místo a titul Firma roku 2008 kraje Vysočina.

„Vítězství v krajském kole soutěže nás velmi potěšilo a na titul Firma roku 2008 kraje Vysočina jsme hrdí. Přestože jsme se v celostátním kole neumístili na předních příčkách, už samotná cesta soutěží pro nás byla velmi přínosná. Měli jsme skvělou příležitost se setkat se zajímavými osudy a příběhy, které stojí za úspěchem českých podnikatelů a živnostníků," shrnul ředitel společnosti STORMWARE Ing. Petr Klička.

Do soutěže vyhlašované deníkem Hospodářské noviny a pořádané komunikační agenturou Bison & Rose se mohly přihlásit právnické osoby s maximálním ročním obratem 1,4 mld. Kč. V soutěži nejde pouze o ekonomické výsledky. Odborná porota krajských kol složená z marketingových odborníků, ekonomických novinářů, zástupců státní správy, partnerů soutěže, Hospodářské komory a krajských úřadů hodnotila také celkový obraz společnosti.

„Porotu našeho krajského kola nejvíc zaujal náš přístup k zaměstnancům,“ dodal Petr Klička.

V roce, kdy jsme slavili 15 let existence, mělo vítězství v krajském kole této soutěže pro naši společnost téměř symbolický význam.

Generální ředitel společnosti STORMWARE Ing. Petr Klička s certifikátem Firmy roku 2008 kraje Vysočina

 

 

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 503284 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout