Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele

Otázky a odpovědi pro daňová přiznání TAXotázka

Pomocí volby Importovat doručenku (EPO) jsem v agendě Elektronická podání vytvořil záznam o elektronickém podání daňového přiznání. Je možné takto vzniklý záznam o elektronickém podání napárovat na vystavené přiznání?

odpověď

Ano, v agendě Elektronická podání klikněte na vytvořený záznam pravým tlačítkem myši. Ze zobrazené místní nabídky vyberte povel Připojit zdrojový záznam. Program TAX Vás přepne do agendy dle druhu podání, kde je proveden filtr na přiznání vhodná k napárování. Postavíte se na dané přiznání a v hlavní nabídce zvolíte povel Přenést do dokladu. Poté bude elektronické podání navázáno na vybrané přiznání.

(Napárujete-li pomocí povelu Připojit zdrojový záznam nesprávné daňové přiznání, klikněte v agendě Elektronická podání na záznam o elektronickém podání pravým tlačítkem myši a z místní nabídky vyberte povel Odpojit zdrojový záznam.)

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím