Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele

Otázky a odpovědi pro daňová přiznání TAX



otázka

Na tiskové sestavě Přehled pro OSSZ se v části I. Základní identifikace OSVČ, se kterou je vykonávána spolupráce nezobrazuje datum narození. Kde jej můžu vyplnit?

odpověď

V programu TAX není zvláštní pole pro datum narození spolupracující osoby. Údaj o datu narození odvozuje program TAX z rodného čísla spolupracující osoby. Aby však bylo možné datum narození určit, je nutné v sekci §7 Spolupráce v části PŘÍLOHA č. 1 – H. Údaje o osobě, která rozděluje příjmy a výdaje v poli RČ zadat rodné číslo s lomítkem.

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím