Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Podpora > FAQ > TAX > Obecné > Mohu přizn...

Otázky a odpovědi pro daňová přiznání TAX



otázka

Mohu přiznání vytištěné z programu TAX odevzdat na finanční úřad?

odpověď

Ano, podle § 72 daňového řádu lze daňové přiznání (daňové tvrzení) podat na tiskopise vydaném ministerstvem financí nebo na počítačových sestavách, které mají údaje, obsah i uspořádání shodné s tiskopisem vydaným ministerstvem.

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím