Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Akce a tipy > Sleva 20 % na nové pobočce v Plzni

POHODA v Plzni a sleva 20 %

Otevřeli jsme pro vás novou pobočku v západočeské metropoli. STORMWARE teď najdete také v Plzni, v budově Českého rozhlasu na náměstí Míru. Pobočka bude poskytovat stejný rozsah služeb jako ostatní pobočky STORMWARE, od předprodejních konzultací a poradenství přes prodej našich produktů až po poskytování individuálních služeb a servisních zásahů u zákazníků v Plzeňském kraji a okolních regionech. Od ledna 2012 bude také pořádat školení.

S novou pobočkou jsme vám blíž

Máte to blíže do Plzně než na jinou pobočku STORMWARE? Pak novou pobočku oceníte zejména pro služby jako konzultace, instalace, nastavení programů, zaškolení na míru apod. Služby poskytnuté v našich prostorách v Plzni nebo servisní zásahy realizované touto pobočkou přímo u vás mohou být operativnější a také levnější.

Kontaktní údaje:
STORMWARE s.r.o.
náměstí Míru 2363/10
301 00 Plzeň
tel.: 371 650 333
e-mail: plzen@stormware.cz
STORMWARE v Plzni na mapě Plzeňská pobočka je vám k dispozici každý pracovní den takto:
8.30-12.30 h a 13.00-16.00 h.

Individuálně je možné domluvit poskytnutí služeb i mimo tuto pracovní dobu.

Mimořádná sleva 20 %

U příležitosti otevření připravila plzeňská pobočka STORMWARE pro zákazníky z Plzeňského a Karlovarského kraje dárek v podobě zvláštní slevy na nákup nových licencí. O tuto slevu mohou požádat zákazníci, kteří do konce roku 2011 navštíví tuto pobočku a nakoupí zde jakýkoliv program z nabídky STORMWARE Office: POHODA, PAMICA, TAX, GLX, WINLEX, FILIP nebo PRODICT.

Abyste mohli tuto slevu využít, je nezbytné objednávku uskutečnit do 30. prosince 2011 jedním z těchto způsobů:

  • osobně přímo na plzeňské pobočce,
  • v e-shopu - ze způsobů dodání si vyberte osobní odběr na plzeňské pobočce a jako formu úhrady hotovost - sleva bude do objednávky započtena až při vyzvedávání a úhradě na pobočce.
Vstup do e-shopu

Objednávka musí zahrnovat základní (síťovou) licenci vybraného produktu. Sleva se nevztahuje na postupně dokupované licence, doplňky a rozšíření.

Tento typ slevy na nákup licencí není možné kombinovat s 20% slevou pro nové podnikatele a se slevami na program POHODA pro oborové skupiny.

Je však možné ji kombinovat s 50% slevou na program WINLEX. WINLEX 2012 tak vlastně můžete do konce tohoto roku zakoupit o 70 % levněji ... Podělte se o tuto informaci se svými známými, kolegy či partnery.

Společnost STORMWARE si vyhrazuje právo individuálně posoudit poskytnutí slevy konkrétním žadatelům.


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 339714 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: