Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Kontakty > Pobočka Plzeň

Pobočka Plzeň

Pobočka poskytuje bezplatné prezentace a předprodejní konzultace; zajišťuje hotovostní prodej softwarových produktů a hardwarových doplňků; poskytuje také odborná školení ekonomického systému POHODA; provádí individuální zaškolení uživatelů a zajišťuje individuální služby pro zákazníky z regionu.


STORMWARE s.r.o.
Kollárova 355/11
301 00 Plzeň
STORMWARE v Plzni na mapě

Jak se k nám dostanete?

Pobočka STORMWARE se nachází v prvním patře budovy na rohu Kollárovy a Kovářské ulice. Vchod budovy bývá uzavřený, a proto prosím použijte zvonek se jménem naší společnosti, který najdete vlevo vedle dveří.

Tip pro dopravu
Objekt je umístěn v těsné blízkosti centra města. Pokud přijedete do Plzně vlakem na hlavní nádraží, použijte tramvajovou linku č. 4. Ta vás doveze přes střed města na zastávku sady Pětatřicátníků. Z ní to k nám je jen cca 150 m pěšky, přes jižní okraj sadů a část Kollárovy ulice. V případě, že zvolíte pro cestu do Plzně autobus, doveze vás na stejnou zastávku, tedy do sadů Pětatřicátníků, tramvajová linka č. 2. Můžete ale vystoupit již o zastávku dříve u obchodního centra Plaza a projít přímo k nám krátkou Tovární ulicí. Tato zastávka se jmenuje Palackého náměstí. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat přímo u firmy na ulici, ale je to stejně jako v centru každého jiného města spíše o náhodě. Doporučujeme proto k zaparkování využít buď veřejné parkoviště v sadech Pětatřicátníků, nebo parkovací dům stojící mezi obchodním centrem Plaza a Novou scénou DJKT, pro kratší návštěvy je možné použít bezplatně i parkoviště OC Plaza.

tel.: 371 650 333
e-mail: plzen@stormware.cz
Doporučujeme vám domluvit si termín konzultace předem telefonicky nebo e-mailem (viz kontakty výše).

Provozní doba
Po-Pá 8:30-12:30 / 13:00-16:00 h

Školicí středisko
Kapacita učebny: 5 účastníků

Vedoucí pobočky
Vladimír Saska


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 367008 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: